ПриватБанк у співпраці з Mastercard і швейцарським брендом годинників Swatch запускають в Україні безконтактні оплати за допомогою сервісу SwatchPAY!. Відтепер держателі карток Mastercard від ПриватБанку зможуть платити за покупки годинником SwatchPAY! всюди, де є безконтактний термінал: в супермаркетах, кафе, місцях для відпочинку, заправках, громадському транспорті тощо. 

У годиннику SwatchPAY! використовується чип NFC, схований під циферблатом. Для оплати користувачу достатньо лише піднести годинник до безконтактного терміналу. Годинник SwatchPAY! водонепроникний на глибині до 30 метрів, а також, на відміну від смартфона, він не потребує додаткової підзарядки, що робить його ще більш універсальним і надійним інструментом для оплат.

«Я радий, що ПриватБанк разом із нашими міжнародними партнерами запускає в Україні новий платіжний сервіс для сучасних та активних людей. Годинники з платіжною функцією зручні всюди – не потрібно діставати гаманець або смартфон, досить легкого руху рукою, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Разван Мунтеану. – Пропонуючи інноваційний платіжний функціонал на носимих пристроях ми завжди фокусуємося на безпеці, захищаючи дані власника картки декількома рівнями безпеки”.

Як платити за допомогою SwatchPAY!

  1. Встановіть мобільний застосунок SwatchPAY! на ваш смартфон (доступно для iOS та Android);
  2. Додайте до застосунку дані своєї платіжної картки: відскануйте її за допомогою смартфону або введіть вручну;
  3. Активуйте годинник за допомогою SwatchPAY! Box в офіційному магазині Swatch або ж самостійно за допомогою смартфону з NFC на базі Android;
  4. Оплачуйте покупки годинником SwatchРAY! безконтактно та легко керуйте платіжними діями в застосунку.

Сьогодні в Україні представлено 13 моделей годинників, які підтримують сервіс безконтактних оплат SwatchPAY!. Із переліком моделей можна ознайомитися на офіційному сайті Swatch. Придбати годинник можна в офіційних магазинах – на сайті swatch.ua та в магазинах мережі ZIFFERBLATT. 

Сервіс SwatchPAY! працює на базі глобальної цифрової платформи токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється унікальною 16-значною комбінацією цифр чи, інакше кажучи, токеном. Токен замінює фактичні дані банківської картки під час оплати, забезпечуючи максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply