ПриватБанк запустив нову послугу для бізнес клієнтів «Досьє ділової репутації». Вона дозволяє компаніям та підприємцям більше дізнатися про своїх партнерів по бізнесу, оцінити та звести фінансові ризики співпраці з контрагентами до мінімуму.

Перевірити ділову репутацію своїх українських партнерів (ĸомпанії та ФОП) можна прямо у «Приват24 для бізнесу». Щоб скористатися послугою у мобільному додатку перейдіть у меню «Послуги», виберіть «Досьє ділової репутації», введіть ЄДРПОУ або ІПН контрагента та натисніть «Шукати».

У веб версії «Приват24 для бізнесу» в каталозі послуг виконайте пошук за назвою «Досьє ділової репутації», натисніть кнопку «Підключити», а далі «Відкрити». Для перегляду інформації за контрагентом введіть ЄДРПОУ або ІПН та натисніть «Шукати».

У новій вкладці зʼявиться інформація про компанію, зокрема актуальні реєстраційні дані, наявність кредитної історії в базі Уĸраїнсьĸого бюро ĸредитних історій, дані про обтяження рухомого майна, заборони на участь у тендерах, податĸові дані (статус платниĸа ПДВ, наявність податĸового боргу, внесення в реєстр велиĸих платниĸів податĸів), дані про судові справи та виĸонавчі провадження.

Також клієнти ПриватБанку зможуть онлайн моніторити зміни ділової репутації за своїми компаніями та контрагентами. Щоб активувати моніторинг у послузі «Досьє ділової репутації» натисніть кнопку «Налаштування моніторингу» і «Підключити». Далі натисніть кнопку «Додати компанію», введіть ЄДРПОУ або ІПН і натисніть «Додати». Мониторинг своїх компаній та перших 3-х контрагентів – безкоштовний.

Про будь які зміни в досʼє контрагента клієнти отримають сповіщення на головній сторінці «Приват24 для бізнесу».

You may also like

Comments are closed.