Клієнти Vodafone тепер можуть донатити мобільними грошима

Клієнти Vodafone тепер можуть донатити мобільними грошима

Шанувальники World of Tanks та інших ігор Wargaming тепер можуть оплачувати внутрішньоігрові покупки мобільними грошима. Клієнтам передплаченого зв’язку Vodafone тепер доступна послуга оплати ігрових покупок на сайті Wargaming.net за допомогою засобів на мобільному рахунку. Комісія при розрахунках складе 0%. Технічним партнером інтеграції виступила процесингова компанія LeoGaming.

Для того, щоб розрахуватися мобільними грошима, потрібно ввести номер телефону на сторінці оплати внутрішньоігрових покупок і код підтвердження, який надійде на телефон гравця. Для оплати необхідно мати кошти на балансі для здійснення покупки, залишок на особовому рахунку після здійснення платежу має становити 3 грн.

Мобільними грошима можна розрахуватися за будь-яку внутрішньоігрову покупку вартістю від 1 грн. Максимальна сума однієї покупки не перевищує 2000 грн. Обмежень за кількістю покупок немає.

World of Tanksпопулярна онлайн-гра, яка завоювала безліч фанатів у всьому світі, і налічує 160 000 000 зареєстрованих гравців, з них понад 10 мільйонів – в Україні.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках.

Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Оставить комментарий