10 мільйонів клієнтів ПриватБанку – користувачів Приват24 одними з перших в Україні зможуть взяти участь у тестуванні принципово нового мобільного державного сервісу “Дія“.

Про запуск тестового мобільного додатка повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Для того, щоб стати одним з перших користувачів сервісу, досить бути клієнтом ПриватБанку та користуватися мобільним банком Privat24. Приєднатися до народного тестування сервісу можна за посиланням https://team.diia.gov.ua/.

Загалом доступ до тестування отримають 20 тисяч власників водійських посвідчень з числа добровольців. Починаючи з 16 грудня учасники тестування на свою електронну скриньку отримають індивідуальне посилання для доступу до бета тесту. Пройти ідентифікацію тестувальники зможуть за два кліка за допомогою свого Privat24.

“При реєстрації через Privat24 клієнт отримує повідомлення з підтвердженням входу в сервіс «Дія» прямо в мобільному банку. Всі фінансові дані клієнтів залишаються в його мобільному банку, ми тільки підтверджуємо особистість нашого клієнта”говорить член правління ПриватБанку Сергій Харітіч.

Проєкт мобільного додатку Дія створюється у співпраці Міністерства цифрової трансформації з Міністерством внутрішніх справ, міжнародною IT-компанією EPAM та найбільшим українським банком ПриватБанком.

“Ми стали одним з перших учасників проекту для того, щоб мільйони наших клієнтів могли користуватися цифровими послугами держави без додаткових реєстрацій і підключень”, – відзначив член правління ПриватБанку Андрій Гриценюк.

You may also like

Leave a reply