Харківське виробництво Lasertag.Net, що виготовляє обладнання для спортивно-розважальної гри лазертаг, допомагає українським бійцям та загонам тероборони в тактичних тренуваннях. Для цього компанія безплатно надає комплекти обладнання, в деякі з них окрім лазерів вмонтовані шокери. Бійці навчаються правильного руху на місцевості, зачистки міста й інших територій, евакуюванню потерпілих, комунікації між собою та підрозділами.

«З початком повномасштабної війни ми всі зрозуміли, що кожен з нас має перемагати в тому, в чому найбільше розуміється. Так, мій брат координує закупівлю амуніції та збирає на це кошти в ІТ-спільноті. Мій друг виготовляє модульні будинки. А наша компанія робить те, чим займалася останні 15 років — надає обладнання для тактичних підготовок. Щоправда, це вже не розважальний формат, не тімбілдинг, але з усім тим це рятує життя та наближає нашу перемогу», — розповідає Михайло Обод співзасновник Lasertag.Net.

Його компанія до 24 лютого мала велике виробництво в Харкові. З початком війни співробітників та обладнання довелося евакуювати. Натепер виробництво розташоване в Чернівцях, а філія збору обладнання — в Естонії. Деякі працівники виїхали за кордон, частина евакуювалася в Чернівці, дехто лишається в Харкові з особистих причин. Маючи клієнтів у 66 країнах, Lasertag.Net продовжує виконувати замовлення, щоб заробляти кошти й виплачувати заробітну плату. Водночас компанія допомагає ЗСУ.

«Коли мені в особисті повідомлення почали писати з проханнями надати обладнання лазертагу для тренування, я довго не роздумував. Перші партії вже пішли в локації, де особливо необхідна тактична підготовка бійців», — додає Михайло Обод.

Від початку квітня компанія надіслала 180 комплектів для лазертагу. З їхньою допомогою підготовку пройшли кілька тисяч солдатів. Лише на одній локації можуть тренуватися протягом доби 600 людей. (Відео одного з тренувань тут)

«Правильна позиція та своєчасне переміщення – запорука виживання під час військових дій. Саме це відпрацьовується за допомогою лазертагу. Наразі робимо методичку з особливостями використання обладнання у тренуваннях. Особливу увагу надамо порятунку поранених та евакуації поранених/загиблих з-під вогню, комунікації між загонами в бойових умовах, ідентифікації свій/чужий», — наголошує співзасновник компанії.

Щоб отримати комплект лазертагу для тренування, потрібно написати на пошту [email protected], описати потреби загону чи бійців та лишити свої контакти.

You may also like

Суспільство

Яке завдання стоїть перед українським бізнесом у питанні працевлаштування ветеранів війни з інвалідністю? Головне з дискусії “Маніфест сильних”

21 березня у кінотеатрі Планета Кіно в ТРЦ “Блокбастер” відбулася панельна дискусія на тему адаптації ...

Comments are closed.