«Карма Діджітал», офіційний дистриб’ютор JBL в Україні, анонсує продовження серії доступних TWS-навушників для щоденного користування — Wave.

Починаючи з 10 березня стартують продажі JBL Wave 300TWS у всіх офіційних дилерів . Рекомендована роздрібна ціна становить 1799 гривень.

Основні особливості моделі JBL Wave 300TWS — це внутрішньоканальні навушники з одним мікрофоном, які усувають зовнішні шуми. Фірмову якість звуку забезпечує технологія JBL Deep Bass Sound та динаміки розміром 12 мм.

JBL Wave 300TWS гарантує до 26 годин прослуховування музики без підзарядки: заряд самих навушників забезпечить до 6 годин роботи, а кейс містить заряд ще на 20 годин.

Передбачена можливість швидкої зарядки, а повний цикл заряджання становить 2 години.

Зручність користування новинкою також підтверджується легкістю пристрою: кожен навушник має вагу лише 3,85 грами, а зарядний кейс — 36 грамів. Для підключення до джерел сигналу застосована версія Bluetooth 5.2.

JBL Wave 300TWS можуть здійснювати стерео дзвінки в режимі «хендс-фрі», також є можливість керування навушниками за допомогою сенсорного управління або через голосовий помічник.

Спеціальна конструкція за стандартом IPX2 забезпечує захист навушників JBL Wave 300TWS від дощу та поту, а ергономічна форма підвищує комфорт користування гаджетом протягом всього дня.

В продаж надійдуть моделі JBL Wave 300TWS в чотирьох кольорах: білому, чорному, рожевому та синьому.

Нагадаємо, старт продажу новинки в Україні — 10 березня, рекомендована ціна — 1799 гривень.

«Карма Діджітал» — офіційний дистриб’ютор JBL в Україні. Компанія вже 25 років постачає в країну продукцію 43-х брендів звукового обладнання. На сьогодні співпрацює з усіма ключовими рітейлерами. Використовує омніканальну систему продажів та через партнерів реалізує звукове обладнання в 2313 точках продажу та видачі. Місія компанії — постачати високоякісні продукти та здійснювати професійне комплексне обслуговування постачальників, дилерів та клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply