9 грудня 2021 року пройшло наймасштабніше нагородження найбільш активних діячів у сфері GR, публічної адвокації, лобіювання – IV Всеукраїнська GR-Премія. Уже щорічно організатор Премії – Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів  – найбільше в державі фахове об’єднання професіоналів – збирає та огололошує найкращі кейси, спрямовані на просування цивілізованого лобіювання та побудови прозорого діалогу в ланці “суспільство-держава-бізнес”в Україні.

Ведучою IV Всеукраїнська GR-Премії стала відома українська журналістка Вікторія Кіосе, що вкотре провела головний захід України у сфері GR та лобізму на високому рівні.

Вікторія Кіосе  – ведуча  IV Всеукраїнської GR-Премії

Серед понад 78 кейсів (рекордне число цього року серед заявників), які розглядала Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів, було обрано 12 найкращих за наступними номінаціями: “Найкращий юридичний кейс” (Інна Хомич), “GR-прорив 2021” (Герасимчук Володимир; Асоціація розвитку єврейських общин України),  “Найкращий адвокаційний кейс” (Міщенко Анна), “Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму” (Олександр Ліщина),  “Найкраща профільна Асоціація” (Марія Колганова)  “Government to Government Relations” (Пелех Марія) “Найкращий проект у сфері GR” (Різак Михайло), “Найкращий проект у сфері GR” (Чудновець Юлія), “Найкращий консультант у сфері GR” (Павленко Олександра).

Чудновець Юлія, керівниця PR-департаменту «Епіцентр К», переможниця у номінації “Найкращий проект у сфері GR” в IV Всеукраїнській GR-Премії. Нагородив: Дмитро Костюк – український історик, журналіст-розслідувач, громадський діяч. Народний депутат 9-го скликання

Грамотами за особливий вплив на розвиток GR в Україні було нагороджено: Почесні нагороди за особливі заслуги у сфері GR отримали: Анастасія Зернова (впливова українська консультантка у сфері GR)

Анастасія Зернова, відома українська консультантка у сфері GR, нагороджена почесною грамотою за заслуги у сфері GR та Олександра Павленко, переможниця у номінації “Найкращий юридичний кейс”

Георгій Логвінський (адвокат, почесний член Парламентської Асамблеї Ради Європи), Надія Копаниця (проект “Тиждень фасилітації”, спрямований на співпрацю з містами України з приводу вибудови стратегій розвитку міст)

Надія Копаниця (проект “Тиждень фасилітації)

Олександр Хмара та Антон Білецький (засновники ГО з обізнаності громадян у криптовалютах і блокчейну “Крито демократія”), Крисюк Анна (глобальна еко-ініціатива “Озеленення планети”), Олександр Позній (Директор дослідницької компанії «Актив-Груп»).

Наприкінці премії відбулася благодійна лотерея за підтримки парнерів, серед яких: Міжнародні Авіалінії України, Американська торгівельна палата, Торгово-промислова Палата України, “Нова Пошта”, Київська школа державного управління імені Сергія Нижнього, стоматологія “Total Dental”, кінний клуб “Аріон” та ін. Зібрані кошти були направлені на роботу благодійного фонду “Квітна”.

Під час заходу провідні лобісти та GR-спеціалісти України долучилися і до культурного вектору розвитку країни: під час заходу було представлено та дуже високо оцінено каталог відомого українського художника Володимира Козюка.

Медіапартнерами IV Всеукраїнської GR-Премії виступила ціла низка провідних компаній та медіа, серед яких, зокрема: телеканал “НАШ”, “СТОПКОР”, “Lenta.UA”, “ECONOMIST.UA”, “IDEALIST.media”, “Delo.ua”, “E-NEWS”, “LexInform”, “Власна справа”, “УКРПРЕС_ІНФО”, “Business Woman”, “COMMENTS.UA”, медіаплатформа “УКРПОЛ”, “Час Перших”, “Вести” та ін.

Вам також може сподобатися

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply