Постійно діюча виставка робіт українських та іноземних художників відкрилась в офісі української продуктової IT-компанії EVO. Більш ніж півсотні графічних зображень, живопису, інсталяцій та скульптур відомих українських та іноземних митців органічно вписались в сучасний офіс у стилі лофт. Організатор проекту  – благодійний фонд  Sky Art Foundation.

“Підбираючи роботи для експозиції офісу EVO. company ми, насамперед, намагалися створити гармонійну візуальну “картинку” і комфортну робочу атмосферу для співробітників компанії. Мистецтво відіграє пізнавальну, виховну та комунікативну роль у формуванні особистості, а мистецькі твори, які оточують людину на робочому місці, сприяють підвищенню працездатності, загальному розвитку, стимулюють бажання самореалізації тощо. Аналогічні досвіди співпраці арт-інституцій і бізнес-сектору вже давно ввійшли в звичайну практику закордоном. А наш проект, мабуть, перший в Україні, реалізований у такому форматі і масштабі. Таким чином, кожен із працівників компанії, автоматично “втягнутий” в сучасне мистецьке середовище, не виходячи із офісу”, – коментує куратор Sky Art Foundation Юлія Островська.

Серед експонатів – роботи таких знаних митців: Юрій Коваль, Степан Рябченко, Оксана Стратійчук, Петро Антип, Сергій Савченко, Юрій Пікуль, Анна Валієва, Богдан Буренко, Наталія Корф-Іванюк, Олексій Іванюка, Алла Волобуєва, Лілія Студницька, Сергій Божко. Досить добре представлений живопис і сучасної закарпатської школи: полотна Мирослава Вайди, Емми Тремби, Едуарда Приходько, Беати Корн та Петра Ряски прикрашають офісні приміщення, конференц-зали, кабінети. Також в офісних приміщеннях компанії ЕVО представлені роботи відомих стріт-артистів: американського митця Зіо Зіглера та українських Саші Корбана, Андрія Калькова, Роми Wius. Досить неочікуваним представлений тут відомий кераміст Юрій Мусатов, але окрім його знаменитих скульптур ви зможете побачити також і його живопис.

Особливість експозиції у тому, що картини не скупчені в одному місці, а органічно вписані в інтер’єри спільних приміщень, кабінетів, переговорок  і сходових прольотів. Полотна мігрують офісом — деякі продаються, деякі виставляються в галереях, а на їхньому місці з’являються нові. Так мистецтво органічно стало частиною життя понад 800 співробітників компанії.

“У щоденній рутині не кожен знайде час для відвідувань галерей і виставок  — бракує часу, бажання, та й розуміння сучасних мистецьких течій. Тому ми прагнули створити умови, в яких кожен наш співробітник буде трохи занурений в контекст сучасного мистецтва. І це спрацювало — картини обговорюють, про них намагаються дізнатися трохи більше, прагнуть зрозуміти, про що з нами говорить автор. Мистецтво — це не тільки і не завжди про красу, але завжди про розвиток, насамперед, свого творчого потенціалу і кругозору. Для нас це дуже важливо, адже образне мислення сприяє появі найкращих ідей і допомагає втілювати їх в життя” –  розповідає комерційний директор групи компаній EVO Ірина Іщенко.

Відвідати виставку

Виставка доступна для огляду усім охочим. Щоб потрапити на екскурсію арт-офісом EVO,   будь-ласка,  надішліть листа [email protected] і чекайте на запрошення. Адреса – Харківське шосе 201-203.

Довідка

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

EVO.company — продуктова українська IT-компанія, один з лідерів ринку електронної комерції України. Компанія створює маркетплейси, на яких підприємці й приватні особи продають свої товари й послуги один одному. Проекти групи компаній EVO в Україні: Prom.ua, Bigl.ua, Crafta.ua, Zakupki.prom.ua, Kabanchik.ua, Vchasno.com.ua; в інших країнах — Satu.kz, Deal.by, Tiu.ru

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply