Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом від 21 лютого 2023 р. № 223 затвердило Критерії з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період, а саме:

1) підприємство здійснює оброблення угідь сільськогосподарського призначення на площі не менше 1000 гектарів для провадження сільськогосподарської діяльності або має середню кількість застрахованих осіб-працівників не менше 50 осіб;

2) основним видом діяльності (станом на 1 січня 2022 р.) є КВЕД, зазначений у наказі.

«Відтепер підприємства, що обробляють понад 1000 га, на визначення важливості для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період можуть подавати заявки через особистий кабінет в Державному аграрному реєстрі. Підприємства, які мають більше 50 працівників подають скан підписаних документів на електронну адресу [email protected]. Мінагрополітики через ДАР розглядає звернення на відповідність підприємства, установи чи організації визначеним критеріям. За результатами розгляду приймає рішення. Після отримання статусу критично важливого підприємства, установи чи організації подається заявка на бронювання військовозобов’язаних працівників», – прокоментували у Мінагрополітики.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.