Запрацювала програма фінансування бізнесу ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих захисників – Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів надає від 500 000 до 1 000 000 гривень на розвиток власної справи. Участь також можуть брати юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки.

Для участі у програмі потрібно заповнити аплікаційну форму, підписати її ЕЦП, подати до Фонду проектну заявку в електронному вигляді разом із обов’язковими документами  у форматі PDF: статутні документи, витяг з ЄДР, довідка про керівний склад, копія УБД засновника організації-заявника, опис проекту, кошторис, резюме членів команди проекту, термін реалізації. Більше інформації щодо документів за посиланням.

Ветеранський фонд не фінансуватиме бізнес, пов’язаний з російською федерацією. Також не можуть претендувати на фінансову підтримку бізнеси, пов’язані з азартними іграми, виробники алкогольних, тютюнових виробів, зброї та боєприпасів, ядерних матеріалів, а також будь-якого іншого майна, що не може перебувати у власності громадян, громадських об’єднань, міжнародних організацій та юридичних осіб інших держав на території України.Заявки на участь в конкурсі приймаються по 5 жовтня. Більше про умови та покрокову інструкцію можна переглянути за цим посиланням.

Джерело: Lexinform

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Comments are closed.