Рік на відстані, поза офісами. Хтось себе нарешті в такому стилі праці знайшов чи вже давно так практикував, а комусь – не вистачає суєти суєт.

Окрім комфорту відновлення такий формат праці посприяв зменшенню активності тіла. Стілець, диван – замість перебіжок між зустрічами, в клопотах.

Мають місце домашні тренування, спортивні клуби, що так би мовити можуть замінити прогулянки на свіжому повітрі.

Поради для фахівців, для яких спорт – це  біг між справами, транспортом. А коли цього немає, то немає спорту.

1) Працювати можна стоячи

Наприклад, протягом 1-2 годин. Медики стверджують, якщо довго стояти, спалюється більше калорій, ніж сидячи. Також зростає концентрацію уваги, позитивно діє на тиск та рівень глюкози у крові.

Відразу дві години стояти буде складно. Варто стартувати з менших відрізків, приміром, з тридцяти хвилин. починайте, наприклад, з 30 хвилин, або з чергування між положеннями стояння та сидіння.  І як варіант – сформувати правило – розмовляти по слухавці лише стоячи.

2) Рухайтеся під час роботи

Зарядки у перервах між роботою, зміна положень: сидіння, розминання ніг, відкидання на спинці стільця. Зростають витрати енергії на 5-10 відсотків порівняно зі спокійним сидінням.

3) Підіймайтесь час від часу

Варто забути про засмічення столу їжами, напоями впродовж робочого графіку.

Потрібно робити часто перерви, ходити за напоями, перекусами.

Цілком доречено з комп’ютером ходити на кухню, а потім – повертатися до території робочого кабінету.

Це додає руху протягом дня.

4) Нудне прибирання, але теж – корисно

Це тренування. Можна досягнути орієнтовно 3 000 кроів завдяки процесу прибирання.

5) Танець – цілком доступний кожному

Ранкові танці чи після завершення виснажливого робочого дня – це те, що треба організму. Також танці підіймають настрій та впливають на добрі робочі результати.

6) На вулицю варто

Прогулянки до праці чи після сприяють доброму самопочуттю. Навіть влаштовувати шопінг у крамниці, які якомога далі від дому чи праці. Чи навіть набратися сил, терпіння і влаштувати фізичну активність на під відкритим небом.

За матеріалами robota.ua

You may also like

Leave a reply