Оновлений застосунок My Vodafone зібрав зручні інструменти для допомоги ЗСУ та інформацію про корисні послуги на час війни

Vodafone випустив оновлення застосунку для самообслуговування My Vodafone. В ньому з’явився новий розділ «Допомога ЗСУ та населенню», у якому зібрана необхідна інформація про можливості допомогти армії та українцям. Новий розділ «Допомога ЗСУ та населенню» знаходиться на головній сторінці застосунку.

Користувачі можуть підтримати Збройні Сили України, пересилаючи кошти з додатку на спецрахунок Національного банку або на рахунок фонду «Повернись живим». Також у застосунку можна допомогти постраждалим від російської агресії, пересилаючи кошти на гуманітарний рахунок Міністерства Соціальної Політики України. Списання коштів здійснюється з банківської карти.

Потрапити в розділ можна просто с головної сторінки, де з’явилась відповідно кнопка.

Ще один оновлений розділ –  «Інформація для абонентів» – зібрав інформацію про послуги Vodafone, які можуть стати в нагоді на час воєнних дій: національний роумінг, безкоштовні трансляціі на Vodafone TV, спеціальні умови міжнародного роумінгу та інші. Для інформаційної підтримки клієнтів у рубриці «Корисна інформація під час війни» є добірка корисних посилань з офіційними та перевіреними джерелами інформації: акаунти перших осіб держави, офіційні канали новин ЗСУ, популярні волонтерські спілки, допомога переселенцям, пошук зниклих, тощо.

Як і раніше, у застосунку My Vodafone завжди під рукою актуальна інформація: стан рахунку, обсяг використаного трафіку, залишки пакетних хвилин і повідомлень відображаються у вигляді інфографіки в основному вікні. Також застосунок дозволить дізнатися про кількість накопичених бонусів та обміняти їх на вигідні пропозиції. My Vodafone дозволяє поповнити рахунок, подивитися, де знаходиться найближчий центр обслуговування, завантажити програми, дізнатися про нові послуги від Vodafone та інше. Застосунок також дає можливість в режимі онлайн отримати відповіді на популярні питання, з якими клієнти звертаються до контакт-центру. Завантажити My Vodafone можна в Play Market та App Store, також доступна WEB версія, яка не поступається застосунку можливостями.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 52 країн. Станом на 31 грудня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 142 мільйонів IoT пристроїв та платформ. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2021 року перевищили 30,9 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.