Ми, українська консалтингова компанія, яка з 2001 року надає послуги з підтримки та впровадження міжнародних ERP і CRM систем, а також Cloud-рішень від Майкрософт, дуже добре розуміємо і відчуваємо економічну ситуацію в Україні, тому хочемо, в першу чергу, підтримати середній та малий бізнес, який, попри складнощі, продовжує активно розвиватись.

Із початку повномасштабного вторгнення, ми отримуємо багато звернень від представників українського бізнесу щодо необхідності заміни російських облікових систем: 1С, BAS, Галактика, Парус, Моноліт тощо, на аналогічні рішення від Місrosoft, але в нинішніх реаліях, через брак фінансів часто такі проекти переносяться до «кращих часів».

Компанія Innoware допомагає представникам малого та середнього бізнесу отримати фінансування на проекти:

Пропонуємо декілька варіантів отримання грантової підтримки:

  1. Ми працюємо у партнерстві з професійним консультантом із отримання грантів, який допоможе вам знайти необхідне фінансування під певний проект.
  2. Ви можете самостійно отримати фінансування через Грантову програму «Власна Справа» від Міністерства економіки України. Це – частина урядової програми «єРобота» та дієва підтримка мікро та малого бізнесу https://vlasnaspravagrant.com.ua/. За цією програмою фінансова допомога надається як підприємцям-початківцям, так і компаніям, котрі вже мають репутацію й досвід. Подавати заявки на гранти потрібно через Портал Дія.
  3. Ми є сертифікованим експертом у програмі «Грантова підтримка консалтингових проектів», що  супроводжується Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) та фінансується донорами, і спрямована на надання допомоги підприємствам МСБ, які потребують професійних знань і досвіду для зростання й забезпечення конкурентоспроможності.

Для отримання грантової підтримки на отримання наших послуг, зокрема, на проект впровадження системи управління підприємством (ERP-системи), вам треба подати заявку на грант і вказати Innoware в якості консультанта. Детальна інформація про Грантову програму та умови надання підтримки від ЄБРР: https://www.merezha.ua/grants/ebrd-asb.

Ми готові обговорити потреби та деталі для вибору найкращого варіанту фінансування саме для вашого підприємства. У разі зацікавленості, телефонуйте: +380444902220, пишіть: [email protected] 

Інформація про  Innoware

Понад 22 роки Innoware допомагає компаніям у всьому світі впроваджувати інноваційні інформаційні системи управління бізнесом: надає послуги з впровадження та підтримки Microsoft Dynamics 365 (ERP, CRM), хмарних рішень Microsoft AZURE і всієї лінійки сервісів Microsoft 365, бізнес-процесів рішення автоматизації на базі платформи Microsoft Power Automate.

Досвід компанії налічує понад 500 успішно реалізованих проектів на великих і середніх підприємствах, розташованих в Україні, Чехії, Великобританії, Швейцарії, Польщі, ОАЕ, Сербії, Молдові, США, Грузії, Казахстані, Руанді, Кенії, Латвія, Кіпрі, Південній Африці.

Серед клієнтів такі відомі компанії, як Leoni, Ahmad Tea, Kernel, Ciklum, Zepter, Оболонь, Synevo, МетІнвест, UniCredit Bank, МАУ, Житомирський маслозавод «Рудь» та інші.

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Comments are closed.