Шерон Іскі, голова наглядової ради ПриватБанку під час зустрічі з головою правління Комісії фінансового нагляду Польщі (KNF) Яцеком Ястшембським подякувала керівництву регулятора та банківській спільноті Польщі за партнерську підтримку найбільшого українського банку під час війни.

На початку березня Комісія організувала зустріч представників польського наглядового органу та банків з представниками ПриватБанку, щоб домовитися про те, як підтримати найбільший український банк. Яцек Ястшембскі особисто брав участь у координації діяльності з підтримки ПриватБанку у міграції до хмарних сервісів, щоб клієнти й надалі могли безпечно користуватися нашими послугами.

Пріоритетним завданням було й забезпечення безперервності доставки готівки до відділень банку та мережі банкоматів, адже парк броньованих машин суттєво зменшився, коли частину з них було передано українській армії. Внесок Польської Пошти (Poczta Polska) у діяльність, ініційовану KNF, у вигляді безкоштовної доставки семи інкасаторських машин для ПриватБанку, забезпечила безпечну доставку готівки українцям у найважчий період.

«У такі складні часи важливі не просто слова підтримки, а конкретні дії. ПриватБанк, як і всі українці, безмежно вдячні Польщі за все те, що вона зробила і продовжує робити для нашої держави. Ми завжди будемо пам’ятати про цей жест добросусідства і партнерства», сказала Шерон під час зустрічі. Також під час зустрічі обговорювалася поточна ситуація в Україні, з особливим акцентом на український банківський сектор.

Вам також може сподобатися

Comments are closed.