Вебінар “Урок Гідності” відбудеться 17 листопада о 17:00. Партнер заходу – Музей Революції Гідності.

ГО “Смарт освіта” пропонує школам 22 листопада провести Урок Гідності в 3–4 класах, який присвячений Революції Гідності.

Зареєструватися на проведення уроку можна тут.

Під час цього вебінару співавторка курсу Світлана Олексюк докладно розповість про:

  • методику проведення уроку;
  • його структуру;
  • особливості підібраного матеріалу.

“Раніше ми розробили курс “Уроки доброчесності”, у якому є тема 7 “Я маю гідність!”. У цій темі ми пропонуємо обговорити з дітьми події Революції Гідності та розібратися, що таке гідність, чому важливо діяти гідно в різних ситуаціях та які наслідки негідної поведінки, а також – чому людині важливо усвідомлювати свою роль у суспільстві та свій громадянський обов’язок, – зазначають в організації.

Матеріали для проведення уроку можна переглянути на спеціальній сторінці курсу (тема 7 у Путівнику для вчителя та Путівнику для учня). Згодом організатори підготують матеріали окремо.

Проєкт “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію” реалізується у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

Більше про проєкт читайте за цим посиланням.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *