Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів успішно провела IV Всеукраїнську GR-премію, нагородивши провідних фахівців даної сфери за досягнення та вклад у розвиток GR та лобізму на всеукраїнському рівні.

Зокрема, переможці (серед понад 78 поданих кейсів) визначалися за 10 номінаціями:

  • Найкращий регіональний GR-проект
  • Найкращий юридичний кейс
  • GR-прорив 2021
  • Найкращий адвокаційний кейс
  • Найкращий GR-інструмент у сфері лобізму
  • Найкраща профільна асоціація
  • Найкращий проект у сфері GR
  • GR-ambassador 2021
  • Government to government relations
  • Найкращий консультант у сфері GR

Переможець у номінації “GR-прорив 2021” Герасимчук Володимир Володимирович – GR director інвесткомпанії “Q Partners” та Катерина Одарченко, Президент Української асоціації GR-професіоналів і лобістів

Серед всіх номінацій на особливу увагу заслуговує “GR-прорив 2021”, у якій одним із 2 переможців став Володимир Герасимчук – GR-директор інвесткомпанії “Q Partners”, український політик, народний депутат Верховної Ради України VI скликання. Одним із найскладніших та найцікавіших у своєму девелоперському портфелі інвесткомпанії “Q Partners” став проект із реновації території заводу “Арсенал”. Дана девелоперська компанія DP реалізує його у партнерстві з компанією “А-Девелопмент”. Ревіталізація “Арсеналу” – це найбільший приклад перенесення в Україну світового досвіду щодо реновації промислових зон.

Ще кілька років тому Київський збройовий завод “Арсенал” – сіра покинута пляма, розпластана на понад 20 га, а нині – потужний потенціал для розвитку та втілення нових проектів. Реалізація такого масштабного проекту відбувається за підтримки і у взаємодії з владою, як міською так і центральною. В результаті спільної роботи вдалося відновити і відкрити для киян і гостей Києва пам´ятки, розвиток яких був проігнорований. Ревіталізація “Арсеналу”, яку представляє Герасимчук Володимир – один з наймасштабніших за змістом та використанням практичних кейсів серед понад 78, що брали участь у номінації.

Учасники І Всеукраїнської премії «Найкращий GR-спеціаліст року»

Українська асоціація GR-професіоналів та лобістів – перша та найбільша в Україні організація, яка вже понад 7 років об’єднує провідних професіоналів України у сфері Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy, лобіювання з метою представництва інтересів бізнесу, галузевих об’єднань, недержавних організацій в діалозі з органами влади. Станом на листопад 2021 року в Асоціації налічується понад 67 постійних членів. Організація регулярно об’єднує провідних фахівців у для розвитку лобіювання, адвокації, GR, Public Policy на практичному, зокрема, законодавчому рівні. Прикладом є робота над такими законопроектами, як “Про прозорість лобіювання в Україні” (над яким разом з народними депутатами ведеться зараз активна робота), “Про публічну адвокацію” тощо.

Вам також може сподобатися

Leave a reply