Громадяни отримають усі передбачені законодавством послуги служби зайнятості

Громадяни отримають усі передбачені законодавством послуги служби зайнятості

Прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» за №3275 від 29.03.2020 удосконалює загальні підходи до надання допомоги по безробіттю на період карантину. Про це повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Згідно з цим законом, Державному центру зайнятості надано право визначати особливості реєстрації, перереєстрації, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю, відмінні від встановленого порядку. Зокрема, статус безробітного на період карантину надається особам з першого дня реєстрації їх у центрах зайнятості за їх особистою заявою без вимог до наявності підходящої роботи. Допомога по безробіттю в період карантину призначається з першого дня надання статусу безробітного. Виплата допомоги по безробіттю може здійснюватися без особистого відвідування безробітним центру зайнятості за умови підтвердження наміру перебування у статусі безробітного будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

“Цей закон унормовує стосунки служби зайнятості зі своїми клієнтами під час карантину та надає додаткові економічні та соціальні гарантії громадянам у зв’язку з поширенням коронавірусу,розповів Віктор Білич. – Не треба хвилюватися: громадяни отримають усі передбачені законодавством послуги служби зайнятості. Для цього варто лише перебувати на телефонному зв’язку зі своїм кар’єрним радником.”  

Оставить комментарий