Головне територіальне управління юстиції у місті Києві передало право на надання послуги державної реєстрації шлюбів за 24 години документ-сервісу “ГОТОВО!”.

Нова послуга експрес-одруження повноцінно запрацює після офіційного відкриття центру. Документи на реєстрацію шлюбу можна буде подати безпосередньо в “ГОТОВО!”, а згодом це можливо буде зробити онлайн на сайті центру.

Для державної реєстрації шлюбу в рамках пілотного проекту молодята повинні вибрати дату одруження та подати необхідні документи: паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства.

У разі, якщо заявником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність перебування на території України.

Якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, будуть потрiбнi документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним.

Згідно з процедурою, протягом 24 годин з моменту реєстрації iнформацiя буде внесена до відповідного реєстру.

Наразі документ-сервіс «ГОТОВО!» працює у тестовому режимі.

Довідково: Документ-сервіс «ГОТОВО!» – це сучасна установа, яка надає більше 130 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами швидко та зручно.

Його мета – знищити побутову корупцію в Україні та покращити якість життя громадян шляхом надання якісних адміністративних послуг. Принципи документ-сервісу: прозорість, простота та швидкість.

Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей.

З повагою до людей!

You may also like

Leave a reply