Пройде з 8 по 22 січня у галереї Київської Школи Фотографії. Вхід вільний на умовах дотримання заходів противірусної безпеки.

Софія Вінниченко (сайт фотографки) народилася і виросла в Києві. Незважаючи на те, що Софія тільки починає свій шлях у галерейному колі, її роботи вже були представлені на виставках у Києві та Берліні, а одна з робіт серії «Один, Два» навіть була відібрана для онлайн експозиції «New Seeds» (США). Cherrydeck, спільнота обраних творчих професіоналів, наголошує, що фотографії Софії «віддзеркалюють потужну експресію» і «вміють говорити самі за себе».

Проект «Один, Два» створювався півроку під час подорожей Німеччиною, Францією, Бельгією, Італією тощо. Ось що пише про серію авторка: «Ця історія про те, наскільки близькими можуть бути незнайомі люди; про те, наскільки близькими можуть бути для людини місця, які вона ніколи не бачила. Про те, як ця спорідненість може бути відтворена за допомогою кольорів та композиції. Мені хочеться, щоб люди подумали, чому вони удвох? Куди йде жінка? Що було замість білої плями від проектора? Потім перестали думати і відчули».

You may also like

Стиль

Фотовиставка «СТАЛЕВІ ДУХОМ»

Напередодні другої річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну, запрошуємо вас на відкриття благодійної фотовиставки “СТАЛЕВІ ДУХОМ”, де ...

Leave a reply