25 січня 2018 року, у Давосі (Швейцарія) Фонд Віктора Пінчука та міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne проведуть  Український сніданок – традиційний приватний захід, організований з нагоди щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

Очікується, що почесним гостем Українського сніданку в Давосі стане Президент України Петро Порошенко, а також інші учасники панельної дискусії. Модеруватиме дискусію Фарід Закарія, ведучий телеканалу CNN, журналіст і письменник.

Близько 300 осіб, серед яких представники ділових кіл, політики, громадські діячі та журналісти, візьмуть участь в роботі Українського сніданку, який починаючи з 2005 року, Фонд Віктора Пінчука проводить в Давосі з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

Український сніданок у Давосі – приватний захід, присвячений Україні, який щороку проходить в Давосі під час щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. Він дає світовим лідерам можливість дізнатися та обговорити політико-економічну ситуацію та виклики, перед якими стоїть Україна.

Перший Український сніданок у Давосі був організований Віктором Пінчуком у січні 2005 року – після того, як заснована ним корпорація ІНТЕРПАЙП стала першим українським корпоративним членом Всесвітнього економічного форуму.

Серед спікерів минулих років були: Жозе Мануель Баррозу, Карл Більдт, сер Річард Бренсон, Роберт Гейтс, Девід Камерон, Александр Квасьнєвський, Віталій Кличко, Броніслав Коморовський, Олексій Кудрін, Кріс Паттен, Петро Порошенко, Хав’єр Солана, Джордж Сорос, Домінік Стросс-Кан, Юлія Тимошенко, Томас Фрідман, Христя Фріланд, Віктор Ющенко, Арсеній Яценюк та інші.

You may also like

Leave a reply