Фонд Віктора Пінчука підтримає 10-й Київський безпековий форум (КБФ) – щорічний захід для дебатів на найвищому рівні з актуальних питань безпеки в Чорноморському регіоні та Європі, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну». Захід проходитиме 6-7 квітня 2017 року в Києві.

Фонд Віктора Пінчука протягом довгого часу підтримує КБФ як дискусійну платформу в Україні, метою якої є розвиток діалогу з питань безпеки між українськими та міжнародними лідерами й експертами. Такий підхід є частиною довгострокових інвестицій Фонду у налагодження зв’язків між Україною та світом, а також розбудову дискусії на високому рівні щодо ролі України у світі. Серед подібних заходів: Щорічна зустріч «Ялтинської європейської стратегії» (YES), яка проводиться з 2004 р.; українські заходи в Давосі – з 2005 р., а також Український ланч у Мюнхені на тему «Безпека України в мінливому світовому порядку», що був вперше проведений під час Мюнхенської конференції з безпеки у 2017 році.

В рамках 10-го Київського безпекового форуму в Києві зберуться разом понад 600 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу для обговорення глобальних безпекових тенденцій та викликів в сучасних міжнародних відносинах.

Українські та міжнародні фахівці прогнозуватимуть можливі сценарії розвитку подій та їх наслідки, а також даватимуть експертні рекомендації щодо забезпечення стабільності та безпеки Європи і сусідніх регіонів у майбутньому.

Серед інших партнерів форуму: Центр інформації та документації НАТО в Україні, Фонд Маршала та Королівського інституту міжнародних відносин (Великобританія) «Chatham House».
Щорічний міжнародний захід Київський Безпековий Форум, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році – це платформа для обговорення найактуальніших питань щодо безпеки в Європі та Чорноморському регіоні. Форум спрямований на сприяння співпраці в царині безпеки між Європейським Союзом та Чорноморським регіоном, підвищення обізнаності ключових регіональних гравців щодо регіонального розвитку та підвищення ролі незалежних та неурядових акторів у визначенні порядку денного з питань європейської безпеки.

Фонд Віктора Пінчука — це незалежна приватна міжнародна благодійна організація, базована в Україні. Фонд створив 2006 року бізнесмен і громадський діяч Віктор Пінчук. Мета Фонду — дати можливість новим поколінням змінити країну і світ. Для її реалізації уже протягом десяти років розробляються проекти і будується партнерство в самій Україні та поза її межами. З 2006 року в проекти, спрямовані на трансформацію України, інвестовано понад 125 млн доларів США.

Проекти Фонду Віктора Пінчука охоплюють мережу центрів допомоги новонародженим «Колиски надії», найбільшу в Україні приватну загальнонаціональну програму з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA», освітній проект «Всесвітні студії» (гранти українцям на здобуття вищої освіти за кордоном), центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre — найбільший арт-центр в Україні і східноєвропейському регіоні, що надає вільний доступ до сучасного мистецтва, яке надихає мислити по-новому. Фонд підтримує міжнародну мережу YES (Ялтинська європейська стратегія), засновану 2004 року; це найбільша неурядова платформа в Україні й регіоні, покликана сприяти інтеграції України у Європу і світ.

Також Фонд виступив ініціатором і дав грант на створення загальнонаціональної онлайн-платформи «Українська біржа благодійності», спрямованої на розвиток громадянської філантропії в країні. Фонд є членом Європейського центру фондів та Українського форуму грантодавців, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона, Атлантичною радою, Фондом віри Тоні Блера та іншими неурядовими організаціями.

Офіційний сайт: www.pinchukfund.org

Щодо запитів від представників ЗМІ, прохання звертатись до прес-служби Фонду Віктора Пінчука:
E-mail: [email protected]
Телефон: +380 44 494 11 48

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply