Фонд Віктора Пінчука оголосив імена 6 переможців 9-го конкурсу стипендіальної програми «Всесвітні студії». Вони отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Стипендіати також приєднаються до спільноти «Всесвітніх студій» – групи професіоналів, які змінюють Україну вже сьогодні.

Стипендіати продовжать своє навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, державне управління, публічне право, екологія та охорона навколишнього середовища.

Переможці розпочнуть навчання цієї осені в університетах Великобританії, США та Франції. Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенню навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Стипендіати були відібрані спеціальним незалежним журі в ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Цього року до складу журі увійшли: випускники програми «Всесвітні студії», представники Фонду Віктора Пінчука, Американських рад з міжнародної освіти, Campus France Ukraine, Київської школи економіки, юридичних компаній Sayenko Kharenko та Arzinger тощо.

Імена стипендіатів програми «Всесвітні студії» у 2018 році були оголошені на 11-у Щорічному молодіжному форумі стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука. Всесвітньо відомого історика Ніла Фергюсона та бізнесмен і філантроп Віктора Пінчука вручили дипломи цьогорічним стипендіатам, якими стали:

  • Вікторія Алієва, Кембриджський університет, Магістерська програма з соціології медіа та культури, Великобританія
  • Лілія Антонюк, Університетський коледж Лондона, Магістерська програма Гендер, cуспільство та представництво, Великобританія
  • Галина Бочева, Університетський коледж Лондона, Магістерська програма з Публічного адміністрування та менеджменту, Великобританія
  • Олександр Кущ, Корнелльський університет, Магістерська програма з права, США
  • Дарина Кулага, Корнелльський університет, Магістерська програма з публічного адміністрування, США
  • Марія Мельник, Інститут політичних досліджень, Магістерська програма з міжнародної енергетики, Франція.

Починаючи з 2009 року 108 молодих українців отримали гранти від програми «Всесвітні студії», здобули або здобувають освіту в 55 кращих університетах світу в 17 країнах. З них 3% сьогодні є членами українського Парламенту, понад 52% стипендіатів запроваджують нові стандарти в бізнесі на вищих керівних посадах, 15% отримувачів грантів працюють у державних установах та міжнародних організаціях, інші очолюють свої власні компанії та неурядові організації або продовжують наукову роботу.

Довідка:

Всесвітні студії – освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти. Програма пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років в отриманні магістерського ступеню у найкращих університетах світу в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України, а саме: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія. 

Наша мета – сформувати групу професіоналів, здатних стати фактором позитивних змін. Молодь стане рушійною силою якісних перетворень у країні та забезпечить її сталий розвиток. Ми розширюємо глобальний обмін знаннями, практиками та передовим досвідом, що трансформується в реальні результати для України і для світу. 

Офіційний сайт: worldwidestudies.org 

Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна міжнародна благодійна організація в Україні. Був створений 2006 року бізнесменом та філантропом Віктором Пінчуком з метою надання можливості новим поколінням змінити країну та світ. Для її реалізації Фонд розробляє проекти та розбудовує партнерства як в Україні, так і  поза її межами. З 2006 року у трансформацію України Фондом було інвестовано понад 125 млн. доларів США.

Серед проектів Фонду Віктора Пінчука: всеукраїнська мережа центрів допомоги новонародженим «Колиски надії»; найбільша в Україні приватна стипендіальна програма «Завтра.UA»; стипендіальна програма із навчання закордоном для українських студентів  «Всесвітні студії»; PinchukArtCentre – найдинамічніший арт-центр в Україні та східноєвропейському регіоні, що надає вільний доступ до сучасного мистецтва аби надихати молоде покоління мислити по-новому. Фонд підтримує міжнародну мережу YES (Ялтинська Європейська Стратегія) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України та світу.

Фонд підтримує краудфандингову платформу «Українська біржа благодійності», покликану сприяти розвитку благодійності в українському суспільстві. Він є членом Європейського центру фондів і Українського форуму грантодавців. Фонд співпрацює з Атлантичною радою, Інститутом Брукінгса, Інститутом глобальних змін Тоні Блера, Радою з міжнародних відносин, Фондом Amicus Europae та іншими неурядовими організаціями.

You may also like

Leave a reply