5 вересня 2022 “Благодійний Фонд Андрія Хливнюка” та ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю. Метою спільного проєкту є збір коштів на закупівлю 10 багаторазових ударних дронів Punisher для України, що відбуватиметься за допомогою сервісів ПриватБанку через нову програму благодійності.

Андрій Хливнюк, вокаліст гурту Бумбокс та продюсер, 24 лютого змінив мікрофон на зброю і зараз служить у спецпідрозділі “Софія” Національної поліції. Закупівля спеціальних безпілотників є одним з пріоритетів для благодійного фонду, який започаткував Андрій: “Сьогодні ми підписали меморандум про співпрацю з ПриватБанком, клієнтом якого я є вже багато років, та благодійним фондом Андрія Хливнюка, щоб всі небайдужі люди могли в простий спосіб задонатити і допомогти українській оброні. Наш фонд опікується здебільшого безпілотними літальними апаратами, це честь і радість для мене бути частиною великого кола друзів ПриватБанку”.

Герхард Бьош, Голова Правління ПриватБанку, додав: “ПриватБанк – один з найбільших банків країни, який охоче співпрацює з благодійними фондами задля відновлення і розвитку України. Ми особливо пишаємось стати партнером для фонду Андрія Хливнюка і віримо, що це лише початок подальших великих добрих справ. ПриватБанк надасть усі необхідні ресурси для швидкого досягнення амбітної цілі, яку поставив перед собою Андрій. Запрошуємо усіх клієнтів підтримати цей проєкт, щоб разом наближати перемогу”.

Перерахувати кошти на благодійну програму “Фонд Андрія Хливнюка. Ціль: 10 дронів” можна в декілька кліків у розділі «Добро» в Приват24, терміналах самообслуговування ПриватБанку, та на сайті blago.privatbank.ua, а також благодійні внески приймають у касах відділень банку.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.