27-го липня ФК «Шахтар» та Favbet офіційно оголосили про співпрацю.

Відома українська iGaming компанія Фавбет і чемпіон України, футбольний клуб «Шахтар», придумали спільний план розвитку. Нове партнерство має на меті зміцнити статус двох провідних брендів і збільшити популярність українського футболу.

29-го липня гравці «гірників» вперше вийшли на поле у ​​формах з логотипом нового партнера. У першому матчі цієї Прем’єр-ліги «Шахтар» грав проти харківського «Металіста 1925». Наступний матч УПЛ у «гірників» запланований на 27-е серпня проти «Колосу». Прочитати прогнози на спортивні події з прибутковими коефіцієнтами від букмекерів, а також актуальні новини спорту можна на сайті Vseprosport.

Сьогодні Favbet співпрацює із шістьма ФК УПЛ та Першої ліги, виступаючи одним із найактивніших спонсорів, що сприяє поліпшенню футболу в Україні.

Як зазначає керівник з розвитку бізнесу Фавбет, Сергій Дзекунов, не дивлячись на різні зовнішні проблеми, їхня компанія продовжує підтримувати спорт України і прагне розвиватися. Представники компанії переконані, що співпраця двох великих брендів має стати особливою та зміцнити бізнес з повністю українським ДНК. Дзекунов також додав, що українська команда має багатий досвід європейського футболу, який має застосовувати для розвитку громадянського суспільства, спортивних настроїв, відповідальної гри та культури вболівальників.

Керівник зі стратегічного розвитку та комунікацій «Шахтаря» Юрій Свиридов зазначив, що донецький клуб радий розпочати трирічну співпрацю з компанією, яка є добре відомою всім поціновувачам спорту. Це пояснюється тим, що Favbet має багаторічний досвід у сфері спортивного ринку та успішно реалізує різноманітні соціальні та благодійні ініціативи.

Важливо відзначити, що основною метою Favbet та «Шахтаря» є спільна реалізація маркетингових та медійних проектів, активна взаємодія з фан-спільнотою і проведення ряду соціально важливих ініціатив, таких як підтримка дитячого спорту та відновлення спортивної інфраструктури.

You may also like

Comments are closed.