Poster_decodetЗовсім скоро, 3-5 червня у Львові відбудеться 72-годинний фестиваль комп’ютерного мистецтва DE:CODED. Це крафтовий мікс нового медіамистецтва, розробки, мейкерства, інформаційних технологій і талантів.

На гостей фестивалю очікують перегони автономних машин; виставка нових медіа-мистецтв; квести; перегони дронів; змагання з дизайну, програмування, комп’ютерної графіки, 3D моделювання та написання музики та багато іншого.

Знайди своє натхнення і однодумців! 3-5 червня Львів, Палац мистецтв 72-години нон-стоп драйву на фестивалі DE:CODEDde:coded ­- це фестиваль інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва, що на 3 дні збирає в одній локації дивовижних людей, які працюють, відпочивають та живуть технологіями.

DE:CODED 2016 ЦЕ:

  • 72 години нон­стоп;
  • > 1 500 учасників професійних змагань;
  • > 5 000 глядачів;
  • робототехніка, програмування, ярмарка мейкерів, виставка, живі шоу.

Кілька сотень відвідувачів приносять свої комп’ютери та розміщуються за робочими місцями. На відміну від LAN­ вечірок, основним акцентом de:coded є творчість.

Змагання тривають продовж усього фестивалю та дозволяють учасникам продемонструвати свої навички та творчі здібності, використовуючи комп’ютер.

Поєднання IT, робототехніки та ART­заходів

You may also like

Освіта

В Українській соціальній академії відкривається 8-й набір учасників на навчальну акселераційну програму для соціальних стартапів, діючих соціальних підприємств і мікро- та малих підприємств

У цей непростий час важливо підтримувати ініціативи, що спрямовані на вирішеннясоціальних проблем мешканців територіальних громад. ...

Leave a reply