У Києві відбулася ювілейна, п’ята, всеукраїнська премія «Zakupki.Кращі». Переможцями стали 23 компанії, які працюють у сфері електронних тендерів. Уже традиційно вони отримали відзнаки у трьох категоріях: «Громадський вибір», «Найкращі результати» та «Експертний вибір».

Лідерів визначали за результатами 2020 року. Ними стали як державні, так і комерційні компанії. Із 2016 року премію «Zakupki.Кращі» вручають замовникам і постачальникам, які є прикладом для всього ринку закупівель.

«Фармак» став переможцем у номінації «Найвідповідальніший замовник» (категорія «Експертний вибір»). Це відзнака для компанії, яка чітко та якісно прописує технічне завдання і активно взаємодіє із постачальниками. Це вже четверта нагорода «Zakupki.Кращі» для «Фармак».

«Ми вже вп’яте відзначаємо тих, чия робота є взірцем для всієї сфери електронних закупівель. Замовників, які ефективно проводять закупівлі й економлять бюджетні кошти. Учасників, що постачають державі якісні товари за конкурентними цінами. Комерційні компанії, які проводять свої закупівлі чесно та відкрито. Ми переконані, що разом зможемо вдосконалити ринок електронних закупівель і зробити його ще простішим для всіх», – зазначила Наталія Ковальова, керівниця торговельного майданчика Zakupki.Prom.

Переможців у категоріях «Експертний вибір» і «Найкращі результати» визначало експертне журі. До нього увійшли фахівці моніторингового порталу DOZORRO і представники майданчика Zakupki.Prom. Експерти оцінювали номінантів за багатьма критеріями та використовували дані модулю аналітики BI.Prozorro.

Найкращих у категорії «Громадський вибір» обирали з допомогою відкритого голосування на сайті премії. Змагання відбувалося між компаніями, які самі номінували себе на звання суперзамовника чи суперпостачальника або ж це зробили їхні партнери.

Довідка про премію «Zakupki.Кращi»

«Zakupki.Кращi» – відзнака, яку започаткували 2016 року. Її вручають замовникам і постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найефективніше. Нагородами відзначають учасників у трьох категоріях: «Експертний вибір», «Найкращі результати», «Громадський вибір: закупівлі». Засновник премії – популярний торговельний майданчик Zakupki.Prom.

Довідка про компанію «Фармак»

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України*. У продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження й розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

«Фармак» входить до ТОП-25 найінноваційніших компаній, визнаний найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.

*За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.

**За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 р.), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 р.), «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» (2020 р.).

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply