Компанія «Фармак» здобула перемогу в міжнародному тендері та готує чергову партію лікарських засобів, щоб відправити в Мексику. Частка експорту в загальному обсягу продажів компанії за підсумками 2020 року склала 29,6%, а кількість країн – імпортерів продукції українського виробника виросла до понад 30.

Експансію в Латинській Америці компанія «Фармак» розпочала з Мексики. У цій країні першим зареєстрували і комерціалізували препарат з переліку життєво важливих, який відноситься до лікарських засобів, що застосовуються внутрішньовенно для загального наркозу.

Компанія також стрімко нарощує співпрацю з іншими ринками регіону: Перу, Колумбією, Ель-Сальвадором, Чилі, Панамою, Болівією та інші латиноамериканськими країнами.

Вихід на нові ринки є стратегічно важливим для «Фармак». Згідно з відкритими даними Державної митної служби України, частка експорту фармацевтичної продукції компанії «Фармак» серед усіх українських виробників лікарських засобів за перше півріччя 2021 року сягнула 30,5%.

«Основною стратегією «Фармак» у країнах Латинської Америки є збільшення продуктового портфеля на ринках, де компанія вже комерціалізує власну продукцію, а також відкриття нових ринків регіону. Експорт завжди вимагає від компаній релевантної бізнес-моделі, бездоганно якісної продукції, глибоких знань регуляторної специфіки й аналізу ринкової кон’юнктури. Наш досвід і відповідність лікарських засобів високим міжнародним стандартам дозволяють забезпечувати впізнаваність українського виробника далеко за межами України», – зазначає Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

Довідка про компанію

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України*. У продуктовому портфелі компанії близько 200 брендів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.  

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження та розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP. 

У 2020 році «Фармак» збільшив експортні постачання на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена у понад 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін.

«Фармак» входить до ТОП-25 найінноваційніших компаній, визнаний найбільшим платником податків серед фармвиробників України та кращим роботодавцем**.

* за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

** за даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 р.), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 р.), «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» (2020 р.)

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply