Починаючи із червня 2016 року Етьєн Буке (Etienne Bouquet) працюватиме Генеральним директором Dow Seeds Europe. У цій ролі він забезпечуватиме контроль за подальшим розвитком підрозділу Dow AgroSciences із виробництва та постачання насіння в регіоні, зокрема, високоприбуткових культур, спеціально створених для європейських ґрунтів із урахуванням особливостей клімату.

Буке приєднався до Dow AgroSciences в 1996 році, а з насіннєвим брендом компанії почав працювати у 2005 році. Він супроводжував запуск бренду Dow Seeds в 2008 році, обіймав низку посад у штаб-квартирі компанії Dow AgroSciences в Індіанаполісі (США). У серпні 2014 року переїхав до Європи й очолив маркетинговий відділ підрозділу насіння соняшника та кукурудзи Dow в регіоні.

«Ми стали міцним підприємством в Західній Європі разом із нашими партнерами у Франції та Німеччині, ‒ зазначає Буке. ‒ Тепер ми зацікавлені в поглибленні співробітництва з фермерами Східної Європи. У Росії та Україні ми знаходимось серед лідерів на ринку гібридів соняшника із високим вмістом олеїнової кислоти. Ми вважаємо, що наші пропозиції ріпака та кукурудзи також сприятимуть зростанню доходів і розвитку бізнесу фермерів у регіоні загалом».

Буке підзвітний П’єру Флі Сент-Марі (Pierre Flye Sainte Marie), віце-президенту Dow AgroSciences на території EMEA та в Тихоокеанському регіоні.

Його попередник Брайан Файф (Brian Fife), який працював на цій посаді в Dow Seeds Europe протягом двох років, повернувся до США, де почав кар’єру міжнародного фінансового директора Dow AgroSciences.

Про Dow Seeds Europe

Dow Seeds Europe є підрозділом із виробництва та постачання насіння компанії Dow AgroSciences – одного з найбільших у світі підприємств, що спеціалізуються на сільськогосподарському насінні та засобах для захисту рослин. Заснований у 2008 році зі штаб-квартирою в Раштаті (Німеччина), він має селекційні станції та демо-поля у Франції, Угорщині, Румунії, Україні та Росії. У штаті 9 тис. працівників, дохід материнської компанії оцінено в $7,3 млрд. Використовуючи глобальний спектр знань і технології, Dow Seeds Europe орієнтований на збільшення врожаїв сільськогосподарських культур завдяки високій врожайності та найкращій якості гібридів. На сьогодні компанія демонструє найдинамічніше зростання на ринку насіння.

You may also like

Leave a reply