Електронні версії періодичних видань набувають популярності серед українців

Електронні версії періодичних видань набувають популярності серед українців

Згідно з даними підрозділу lifecell з управління споживчими продуктами кількість завантажень додатку «Журнали» зросла на 32% в 2019 році порівняно з 2018 роком.

Найпопулярнішими журналами серед користувачів додатку були журнали для чоловіків. На другому місці – жіночі видання. Також, у 2019 році почала набувати популярності історична тематика українською мовою.

«Зростання завантажень «Журналів» свідчить про те, що українцям зручніше читати в додатку, адже сучасні мобільні пристрої та швидкісний інтернет дозволяють мати сотні періодичних видань в одному гаджеті. Крім того, це сприяє зменшенню використання паперу та розвитку екотрендів», – зазначила Ольга Олексієва, експерт з управління продуктами, lifecell.


«Для заохочення українців користуватися «Журналами» ми час від часу влаштовуємо промо-акції. Наприклад, відсьогодні стартує розіграш п’яти пар квитків на допрем’єрний показ стрічки українського виробництва «Наші котики». І кожен, хто завантажить «Журнали» у період з 20.01.2020 по 26.01.2020, не лише може виграти квитки та сувеніри, а й гарантовано отримує 3 дні безкоштовного користування додатком». – додала Ольга Олексієва.

Детальна інформація про акцію.

Більше про додаток «Журнали».

lifecell український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець третього кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 6,9 млн. користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

Оставить комментарий