Кристина Гуцалова, один із координаторів проекту електронної системи публічних закупівель ProZorro, очолила новий проект – систему закупівель для бізнесу RIALTO. Це логічний крок для розвитку кар’єри Кристини, оскільки в проект ProZorro вона прийшла саме зі сфери електронних комерційних закупівель.

В команді ProZorro Кристина активно займалася навчанням замовників і представників бізнесу з питань використання електронної системи публічних закупівель. За її підтримки система ProZorro успішно пройшла етап стартапу та стала ефективним інструментом для економії бюджетних коштів. Але тепер прийшов час йти далі.

“На самому початку реформи важливою була підтримка активістів, які взяли на себе відповідальність за окремі ділянки роботи, коли мало хто вірив в успіх. І Кристина – одна з тих, хто був в проекті від перших днів. Завдяки цій команді ProZorro створена, розгорнута на всю країну і стала обов’язковою до використання”, – зазначив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

“Кристина зробила дійсно величезний внесок в успіх ProZorro. Важко навіть перерахувати всі семінари, презентації – як в Києві, так і по всій Україні, в яких вона взяла участь. І перехід до RIALTO є досить логічним кроком, оскільки ця система заснована на тих самих принципах, що й ProZorro. Щиро зичу Кристині успіху в новому проекті”, – каже Олександр Стародубцев, керівник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

“Кристина – один із найяскравіших менеджерів, яких я бачив. Разом з нею ProZorro пройшло шлях від волонтерської ідеї до системи державних закупівель. Усі області і безліч міст України безпосередньо відчули силу її особистості при впровадженні змін. Той драйв, який вона принесла в команду ProZorro, ми як майданчик-учасник обох систем – і державної, і комерційної – сподіваємося знову відчути при розвитку нового проекту та тим самим довести роль особистості в історії”, – додає член наглядової ради ProZorro, керівник торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua Микола Жандоров.

Довідково про RIALTO:

В основі RIALTO лежать принципи електронної системи публічних закупівель ProZorro, котра довела свою ефективність у державному секторі за майже 2 роки роботи. Результативність цієї моделі та зацікавленість великого бізнесу у подібній системі для проведення комерційних тендерів стали причиною для появи RIALTO. Майданчики, котрі в свій час спільно з державою дали старт ProZorro, об’єднали свої зусилля та створили аналогічний проект, але вже для бізнесу.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply