Повідомлення про оприлюднення
проекту Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо удосконалення адміністрування акцизного податку”

На веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі „Проекти регуляторних актів” розділу „Регуляторна політика” розміщено проект Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо удосконалення адміністрування акцизного податку” (далі – Закон).

Проект Закону розроблений з метою зменшення обсягів тіньового ринку підакцизної продукції, виключення можливості реалізації підакцизних товарів без сплати акцизного податку та збільшення доходів бюджетів усіх рівнів за рахунок повного обліку виробництва й обігу підакцизних товарів в Україні.

Прийняття Закону забезпечить створення цілісної автоматизованої системи контролю за обігом підакцизних товарів, яка охоплює всі стадії обігу підакцизних товарів на митній території України від їх виробника/імпортера до суб’єкта господарювання, який здійснює роздрібну реалізацію цих товарів або їх кінцеве використання. Законом також передбачено спрощення порядку замовлення та покупки виробниками та імпортерами підакцизних товарів марок акцизного суб’єктами податку.

Зауваження та пропозиції до Проекту закону від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом двох тижнів на адресу розробника: поштову – 04655, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, електронну – [email protected], а також на поштову адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд.9/11.

Додаткові матеріали

Джерело: chp.com.ua

You may also like

Leave a reply