Адвокатське об’єднання “Правова група “Домініон” (Київ) і Юридична фірма “Ксьонзенко партнерс” (Київ) прийняли рішення об’єднати компанії і підписали договір про злиття.

Це перша угода злиття на юридичному ринку України з початку 2016 року.

1dom

Оновлене об’єднання продовжить свою діяльність під брендом Правова група “Домініон” та під керівництвом партнерів Олександра Пінчука і Михайла Гончарука. Такий крок дозволить компанії значно розширити штат юристів і адвокатів, а також надавати нові види юридичних послуг та практик для українських та іноземних клієнтів.

Головним консультантом та організатором угоди щодо об’єднання компаній задля посилення своїх практик та покращення рівня обслуговування клієнтів виступив Артем Атепалихін, експерт з питань стратегічного розвитку та бізнес-комунікацій.

2dom

Подібний крок є логічним рішенням для компаній, що шукають нові можливості для розвитку практик,  об’єднують зусилля задля збереження існуючих клієнтів та залучення нових. Окрім цього, доповнюваність практик дозволить зробити об’єднану фірму більш конкурентоспроможною.

Правова група «Домініон»– українська юридична компанія, яка була заснована в Києві у 2005 році. Адвокати та провідні юристи спеціалізуються на таких галузях, як: податкове право, банківське право, адміністративне право, надають послуги у галузі нерухомості та будівництва.

You may also like

Leave a reply