Чи не вперше за останні роки держава демонструє свою конкурентноздатність у високотехнологічних розробках та задає тон бізнесу в багатьох галузях економіки.

ДП «СЕТАМ» дає можливість продавати лоти за максимально високою ціною завдяки чесному, простому та ефективному засобу реалізації арештованого майна через мережу Інтернет.

«Наша команда працює лише з кінця 2015 року. Але за цей короткий час СЕТАМу вдалося головне – ми побороли корупцію у сфері продажу арештованого майна, щорічний обіг якої обраховувався навіть не мільйонами, а мільярдами гривень. Зараз процес продажу арештованого майна простий та чесний. У електронних торгах може взяти участь будь-хто, треба лише сплатити гарантійний внесок, аби бути допущеним до участі в аукціоні», – підкреслює генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

СЕТАМ не зупиняється на досягнутому й продовжує активно розширювати коло партнерів у рамках програми добровільного продажу, залучаючи  керівників районних та селищних рад, банкірів, арбітражних керуючих та приватних партнерів.

СЕТАМ продаватиме балансові об’єкти «Укргазбанку» у співпраці з міжнародною компанією JLL. Про це було оголошено під час прес-конференції 21 лютого в Американській торговельній палаті. У заході взяли участь генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов, голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко та керівник офісу компанії JLL в Україні Дмитро Гавриленко.

З листопада 2016 року між ПАТ АБ «Укргазбанк» та ДП «СЕТАМ» діє договір про надання послуг з організації продажу з аукціону нерухомого майна та майнових прав на нерухоме майно. Незалежним консультантом виступає відома міжнародна компанія JLL. В рамках укладеного договору на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» 30.12.2016 року пройшли перші аукціони з реалізації нерухомого майна, що перебувало у власності банку. З чотирьох виставлених на аукціон лотів торги відбулися за двома. Об’єктами вдалого торгу стали дві земельні ділянки у м. Києві загальною вартістю 96 млн грн.

ПАТ АБ «Укргазбанк» продовжує та розширює співпрацю з ДП «СЕТАМ».

20.02.2017 ПАТ АБ «Укргазбанк» було виставлено  на реалізацію шляхом проведення електронних аукціонів на майданчику ДП «СЕТАМ» близько 180 об’єктів нерухомого майна загальною вартістю понад 1,8 млрд грн.

22-23.02.2017 під егідою Міністерства юстиції України у Львові пройшов дводенний семінар-практикум для осіб, які готуються працювати приватними виконавцями. Перед учасниками виступив заступник  генерального директора ДП «СЕТАМ» з юридичних питань Микола Писанчин, який розповів про механізм реалізації майна боржника на електронному аукціоні. Взаємодія приватних виконавців з державними у роботі з боржником має на меті покращити процес підготовки до електронних торгів та підвищити ефективність таких аукціонів у цілому.

ДП «СЕТАМ» продовжує нарощувати кількість замовників з продажу дорогоцінностей, на цьому тижні підписали договір про реалізацію через СЕТАМ виробів від ДП “Бурштин України”.

Довідка

СЕТАМ (cистема електронних торгів арештованим майном) – це чесний, простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 р.

Веб-сайт системи СЕТАМ: https://setam.net.ua
Веб-сайт ДП «СЕТАМ»: https://setam.gov.ua
Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Leave a reply