Для того, щоб підтримати українські компанії під час війни, Vodafone надає всім новим бізнес-клієнтам 50% знижки протягом року. Знижка діє для нових клієнтів компанії, які підключаться до 31.12.2022 року. Тарифи Vodafone Business з абонплатою від 63 грн/місяць пропонують безлімітні дзвінки на мережу Vodafone і пакет мобільного інтернету. Щоб замовити підключення в обраний тариф, потрібно заповнити форму на сторінці з докладною інформацією про акцію.

Існуючим бізнес-абонентам Vodafone також пропонує допомогу: один місяць зв’язку для співробітників безкоштовно та фіксована вартість послуг на рік. Зекономити на телеком послугах та подбати про те, щоб у цей складний період співробітники гарантовано залишались на зв’язку протягом року, можна за допомогою послуги «Рік без абонплат». Для активації послуги потрібно сплатити за 11 місяців зв’язку одним платежем. Замовити послугу можна через систему «Віртуальний менеджер», написавши звернення на VIP ZAKAZ за умови підписаної угоди або у персонального експерта Vodafone, закріпленого за компанією.

Забезпечити зв’язок для співробітників, які знайшли тимчасовий прихисток у країнах Європи та світу і продовжують працювати віддалено, допоможе безкоштовна послуга «Доступний роумінг». Vodafone щомісяця безкоштовно нараховує 10 ГБ інтернета, 300 хвилин і 300 SMS для користування у 32 країнах для користувачів бізнес-тарифів. Послуга активується автоматично за умови сплаченого рахунку. Детально про послугу.

Нагадаємо, що на час війни українські оператори впровадили національний роумінг. Якщо через бойові дії мережа відсутня, у абонентів є можливість користуватись мережею іншого українського мобільного оператора. Для цього треба відключити автовибір мережі, потім знайти й вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи lifecell. Важливо раз на день намагатися повернутись до мережі свого оператора – вручну або увімкнувши автовибір мережі. Детально про послугу.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 52 країн. Станом на 31 грудня 2021 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 142 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 –  2021 роках перевищили 32,3 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.