Доктор економічних наук Андрій Ставицький підготував авторський курс для школи Vodafone Big Data Lab

Доктор економічних наук Андрій Ставицький підготував авторський курс для школи Vodafone Big Data Lab

Школа Vodafone Big Data Lab залучила до розробки програми з підготовки data science спеціалістів провідних фахівців вищих навчальних закладів України і світу, які провели роботу з адаптації матеріалів відповідно до міжнародних стандартів науки про великі дані.

Базовий курс «Основи лінійної алгебри, методів оптимізації, теорії ймовірностей та математичної статистики для науки про дані» розробив Андрій Ставицький, доктор економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, національний експерт з реформування вищої освіти в рамках Болонського процесу, член Науково-методичної ради та координатор ECTS Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Андрій Ставицький також є тьютором дисципліни “Економіка” (Единбурзька бізнес-школа), а також запрошеним професором Вільнюського університету (Литва) і Київської школи економіки.

Програма курсу передбачає вивчення предмету протягом 24 аудиторних онлайн-годин. Містить 7 лекційних занять, 8 практичних занять та одну екзаменаційну контрольну роботу.

Мета курсу – сформувати у слухачів здатність самостійно обирати та застосовувати математичний апарат для розв’язання типових практичних задач лінійної алгебри, дослідження операцій, теорії ймовірностей та математичної статистики.

Після засвоєння курсу слухачі зможуть:

  • застосовувати математичні методи при розв’язанні практичних задач;
  • застосовувати знання ймовірності для визначення можливостей розвитку економічних та інших процесів;
  • аналізувати стан економічного процесу методами описової статистики;
  • формулювати та перевіряти статистичні гіпотези;
  • робити висновки на основі аналізу статистичної інформації.

Про Big Data Lab

Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін з аналізу даних, доменну експертизу і практику з реальними знеособленими великими даними Vodafone.

Наразі триває набір студентів. Заняття почнуться 15 вересня 2020 року і будуть проходити тричі на тиждень протягом шести місяців.

Для того, щоб уникнути епідеміологічних ризиків, лекції будуть записуватись та транслюватись у прямому ефірі. Під час заняття слухачі зможуть задавати питання викладачу, так як це відбувалося б під час очного навчання. Передбачена можливість консультуватись з викладачами за допомогою LMS системи та месенджерів у позалекційний час.

Після закінчення курсу та успішного фінального проекту, випускники зможуть розпочати кар’єру у data science на позиціях Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.

Сайт школи – bigdatalab.com.ua

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 березня 2020 року Vodafone надає послуги близько 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках перевищили 26,6 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більше 74% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,5 млн клієнтів.

Оставить комментарий