Розвиток сільськогосподарської кооперації та сімейного фермерства залишається пріоритетним механізмом вирішення проблем малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції. Про це повідомив директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Олег Хоменко.

Він повідомив, що з метою перетворення перспективних особистих селянських господарств на молочні фермерські господарства сімейного типу МБФ „Добробут громад” (Хайфер Україна), кампанія Данон Україна та ДОГО „Сільськогосподарська консультаційна служба” за підтримки Мінагрополітики у Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Кіровоградській, Київській та Житомирській областях розпочали конкурсний відбір кандидатів на створення сімейних молочних ферм від 10 голів корів.

«В рамках проекту протягом 2015-2017 років 170 родинам – переможцям конкурсного відбору надаватиметься допомога в реконструкції та підвищенні ефективності господарювання сімейних молочних ферм. Це відбуватиметься шляхом розроблення плану реконструкції корівника та надання обладнання на суму еквівалентну 6 тис. доларів США. (доїльне обладнання, поїлки, система освітлення з автоматизованим регулятором, система вентиляції, гумові коврики, електропастух)», – наголосив Олег Хоменко.

Крім того, перші 70 затверджених учасників проекту отримають в подарунок до двох високопродуктивних нетелів (за умови передачі першого приплоду жіночої статі іншій сімейній фермі, члену сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу).

Для отримання детальної інформації про умови та терміни проведення конкурсного відбору, вимоги до кандидатів, пріоритетні райони для створення сімейних ферм та координаторів відповідальних за впровадження проекту у цих регіонах слід звертатись до офісу МБФ «Добробут громад».

Адреса: 03022, м. Київ, вул. Трутенка 3, оф.4
Телефон: (044) 490-76-29.

Координатори: Валеpiй Бондаpчyк та Тетяна Данилів.

 

You may also like

Leave a reply