У с. Потапці на Черкащині презентували “Книгу ДІЙ”. Це  велика книга-екслібрис розміром 40 на 60 см, вагою близько 15 кг з чистими сторінками. Туди представники громад, місцеві мешканці, активісти можуть вписувати свої плани, майбутні проєкти та ідеї з відновлення регіонів після перемоги. Книга “їздитиме” різними регіонами України: у травні буде на Київщині й Вінниччині, пізніше “завітає” на Хмельниччину й Волинь.

“Ідея проєкту – зафіксувати плани з відновлення та розвитку громад і стимулювати українців їх втілити. Адже провівши кілька років поспіль низку грантових конкурсів, знаю з власного досвіду: формулювання своїх ідей і переведення їх у текстовий, а особливо паперовий формат, – уже важлива частина реалізації”, – коментує Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду “МХП – Громаді”.

“Книгу ДІЙ” Тетяна Волочай разом з колегами презентувала під час запуску нового сезону грантового конкурсу “Час діяти, Україно!”, який відбувся в креативному просторі в с. Потапці. Торік на місці Potaptsi HUB була стара закинута бібліотека. Зараз тут – нові меблі, книги, ремонт. А головне – люди та їхні ініціативи: від плетіння маскувальних сіток, проведення майстер-класів до репетицій хору.

“Коли ми почули про грантовий конкурс, то просто почали діяти. Нас захопив сам процес. Ми почали описувати проєкт – і вже побачили в своїй уяві нові столи, стільці, навіть літературу, яка стоятиме на полицях. Усвідомили: якщо тут не вдасться отримати кошти, то будемо шукати підтримки ще, адже проєкт уже є. Тож з власного досвіду знаємо, наскільки важливо зробити перший крок – і просто усвідомити, сформулювати свої цілі. Бо далі вже мозок шукатиме, як це втілити. Тож ми дуже раді приймати в себе презентацію “Книги ДІЙ” і сподіваємося, що це надихне інших діяти”, – Людмила Горденко, керівниця проєкту Potaptsi HUB.

Після поїздок книги Україною організатори конкурсу “Час діяти, Україно!” створять мапу мрій громад. Восени обіцяють презентувати результати проєкту. 

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.