У Вінниці розпочався благодійний проєкт безкоштовних занять для дітей – “ВінОК”. Це творчі та спортивні заняття для вінничан та дітей, які переїхали у місто через війну, віком від 6 до 15 років.

Ці заняття допоможуть дітям не лише корисно й цікаво провести час, але й дадуть можливість безпечно спілкуватися з однолітками та дорослими у психологічно комфортній атмосфері, що сприятиме їхній соціалізації та психологічній стабільності в час війни. Окрім того, батьки матимуть вільний час, який зможуть витратити на роботу чи відпочинок, зайнятися волонтерством або ж знайти нових друзів та підтримку серед однодумців.

Заняття безкоштовні, але необхідна реєстрація – у формі за посиланням.
Всі активності проходитимуть в різних локаціях міста (повний перелік можна побачити під час заповнення реєстраційної форми). Локації або розташовані в цокольних приміщеннях, або мають поруч укриття, де діти продовжуватимуть займатися під час повітряних тривог.

Розклад занять оновлюватиметься щотижня. Стежити за оновленнями можна на Facebook-сторінці проєкту “ВінОК”. Кожне заняття є логічно завершеним майстер-класом. Можна обрати один гурток чи декілька, відвідувати різні заняття регулярно чи один раз – на вибір дитини.

“ВінОК” – спільний проект “FreeDom: Боже, вільна школа” та ГО “Смарт освіта”, який здійснюється за фінансової підтримки ChildFund Deutschland (Дитячий фонд Німеччини). 

You may also like

Comments are closed.