Оголошено старт в Україні програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program). Основною ціллю програми є допомога сучасній жінці отримати кваліфіковані поради та практичні навички від фахівців у чотирьох сферах розвитку: бізнес та сучасні цифрові технології, кар’єра, лідерство та мотивація.

Першим кроком став Жіночий Саміт Google 2016, який відбувся 20 жовтня в Києві. Зібрали разом жінок-лідерів із різноманітних сфер, які поділилися досвідом лідерства, подолання обмежуючих стереотипів, пошуку шляху до гармонійного поєднання успіху та щастя, а також нових можливостей для розвитку.

Ніна Левчук, лідерка програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program): “Завдяки Саміту ми створили нову платформу для розвитку жінок-лідерів в Україні. Це спільнота жінок, що вже досягли певного успіху в різноманітних сферах, є провідними фахівцями та, головне, – мають бажання ділитися своїм досвідом з іншими жінками, підтримуючи та мотивуючи їх в чотирьох основних сферах життя сучасної жінки: робота, сім’я, захоплення та соціальні проекти”.

Наступним кроком заплановано запуск всеукраїнської Digital Академії Google для жінок, що відбудеться вже 3 листопада 2016 року.

Digital Академія Google для жінок – це комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в Інтернеті. Ця ініціатива дає можливість жінкам, що володіють та керують бізнесом, поглибити їхні знання та розуміння того, як побудувати свій бізнес онлайн з нуля чи перейти з офлайн в онлайн та розвивати власні бренди в Інтернеті, шукати аудиторію, нових клієнтів, нові ринки збуту тощо.

Академія покликана не тільки навчити і дати практичні поради для успішного просування бізнесу в мережі, але й надихнути учасниць на максимальне розкриття потенціалу свого бізнесу.

Програма складається з серії онлайн-семінарів, під час яких провідні експерти успішних українських бізнесів розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування, дадуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та логістики.

Для того, щоб взяти участь в програмі, будь ласка, заповніть анкету.  Набір триватиме до 3 листопада – до початку Академії.

Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена.

Слідкуйте за новими проектами програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program) на сайті програми (https://goo.gl/2BiLj7).

You may also like

Leave a reply