Оголошено старт в Україні програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program). Основною ціллю програми є допомога сучасній жінці отримати кваліфіковані поради та практичні навички від фахівців у чотирьох сферах розвитку: бізнес та сучасні цифрові технології, кар’єра, лідерство та мотивація.

Першим кроком став Жіночий Саміт Google 2016, який відбувся 20 жовтня в Києві. Зібрали разом жінок-лідерів із різноманітних сфер, які поділилися досвідом лідерства, подолання обмежуючих стереотипів, пошуку шляху до гармонійного поєднання успіху та щастя, а також нових можливостей для розвитку.

Ніна Левчук, лідерка програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program): “Завдяки Саміту ми створили нову платформу для розвитку жінок-лідерів в Україні. Це спільнота жінок, що вже досягли певного успіху в різноманітних сферах, є провідними фахівцями та, головне, – мають бажання ділитися своїм досвідом з іншими жінками, підтримуючи та мотивуючи їх в чотирьох основних сферах життя сучасної жінки: робота, сім’я, захоплення та соціальні проекти”.

Наступним кроком заплановано запуск всеукраїнської Digital Академії Google для жінок, що відбудеться вже 3 листопада 2016 року.

Digital Академія Google для жінок – це комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в Інтернеті. Ця ініціатива дає можливість жінкам, що володіють та керують бізнесом, поглибити їхні знання та розуміння того, як побудувати свій бізнес онлайн з нуля чи перейти з офлайн в онлайн та розвивати власні бренди в Інтернеті, шукати аудиторію, нових клієнтів, нові ринки збуту тощо.

Академія покликана не тільки навчити і дати практичні поради для успішного просування бізнесу в мережі, але й надихнути учасниць на максимальне розкриття потенціалу свого бізнесу.

Програма складається з серії онлайн-семінарів, під час яких провідні експерти успішних українських бізнесів розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування, дадуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та логістики.

Для того, щоб взяти участь в програмі, будь ласка, заповніть анкету.  Набір триватиме до 3 листопада – до початку Академії.

Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена.

Слідкуйте за новими проектами програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program) на сайті програми (https://goo.gl/2BiLj7).

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...
Новини компаній

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з “МХП – Громаді” запускає фінансування ветеранського бізнесу

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів спільно з благодійним фондом “МХП – Громаді” презентував ...

Leave a reply