Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру запрошує до обговорення проекту Порядку надходження, ведення обліку, зберігання та використання матеріалів Державного картографо-геодезичного фонду України (Держкартгеофонд).

Проектом Порядку передбачається ведення Держкартгеофонду здійснювати в електронній формі шляхом створення та підтримання функціонування геоінформаційної системи та відповідних геоінформаційних сервісів, які забезпечують приймання, облік, зберігання, аналіз і оброблення матеріалів та даних, що надходять на зберігання, а також оприлюднення метаданих на національному геопорталі національної інфраструктури геопросторових даних.

Формування та ведення Держкартгеофонду, приймання матеріалів та їх автоматизовану перевірку (валідацію) передбачено здійснювати адміністратором Держкартгеофонду.

Проект Порядку розроблено відповідно до Закону України від 19 жовтня 2022 р. № 2698–IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель».

Ознайомитися із проектом Порядку можна за посиланням https://bit.ly/40ZGvdQ.

Пропонуємо долучитися до громадського обговорення проекту Порядку, свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Держгеокадастру [email protected] до 14 квітня 2023 року за формою, що розміщена за посиланням https://bit.ly/3ZOvHOx.

Звертаємо увагу на те, що пропозиції, надані без зазначення контактних даних, не розглядаються.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.