У Держгеокадастрі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру і громадською організацією «ГІС-Кадастрова асоціація України». Документ підписали в. о. Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко та Голова Правління ГО «ГІС-Кадастрова асоціація України» Роман Балабаник.

Метою реалізації Меморандуму є взаємодія та координація діяльності між організаціями з питань розвитку національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, Державного земельного кадастру.

У рамках Меморандуму передбачено, зокрема, проведення технічних зустрічей та консультацій, семінарів, круглих столів, конференцій та інших спільних заходів, обмін матеріалами та даними.

В. о. Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко подякував колегам за роботу та висловив впевненість, що підписання Меморандуму дасть новий поштовх співпраці з експертним середовищем і розширить механізми громадської участі в розвитку геоінформаційних систем, земельного кадастру та землевпорядкування в Україні.

You may also like

Нерухомість

Держгеокадастр забезпечив впровадження функціоналу щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про масив земель сільськогосподарського призначення

31 жовтня 2023 року в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру запроваджено функціональну можливість щодо внесення ...

Comments are closed.