Сайт depo.ua створює нові регіональні портали. Першими відкриваються сайти Донбас, Харків, Суми, Закарпаття і Запоріжжя.

Головний редактор порталу depo.ua, Віталій Пирович, акцентує увагу на розвитку регіональної мережі depo.ua і наголошує на поширенні сайту depo.ua в регіони України. За його словам заплановано відкриття 16 регіональних порталів depo.ua.

Значну увагу Віталій Пирович, буде приділяти матеріалам зі Східної України. «Сьогодні основні події в країні відбуваються саме на Сході. Ми плануємо показати нашим читачам  війну без прикрас. Чим живе Український Донбас, як виглядають спотворені обстрілами міста та села,  як люди виживають на окупованих частинах Донеччини та Луганщини. Крім того,  велику увагу ми приділятимемо справжнім  укропам Сходу, які ризикуючи життям відстоюють право українців жити так, як вони хочуть… Давайте подивимося на наші східні міста – Дніпропетровськ став другим Львовом, а Запоріжжя – Тернополем, а Маріуполь – східним форпостом Європи»,- зазначив В.Пирович.

You may also like

Leave a reply