Найближчої неділі країна відзначатиме День медичного працівника. Київський міський центр зайнятості щиро вітає всіх людей в білих лікарняних халатах з професійним святом, зичить представникам цієї благородної професії міцного здоров’я, щастя, успіхів і благополуччя та пропонує кілька власних штрихів у вінок свята.  

За даними головного управління статистики у м. Києві, в столичній галузі охорони здоров’я та надання соціальної допомоги зайняті 88728 працівників, що становить 85 лікарів та 111 працівників середнього медичного персоналу в розрахунку на 10 тисяч населення.

На даний час на обліку в столичній службі зайнятості перебуває 85 лікарів різних напрямків: стоматологи, стоматологи-терапевти, акушери-гінекологи,  педіатри та ін.); 76 сестер медичних (братів медичних) та осіб обслуговуючого персоналу: санітари, сестри-господині та ін.

У  базі  КМЦЗ наразі налічується 139 вакансій для лікарів різних напрямків. Найбільш затребувані: лікарі загальної практики – сімейні лікарі, анестезіологи, терапевти  та педіатри. В столичних медзакладах є також 423 вільні робочі місця для сестер медичних та обслуговуючого персоналу.

З початку поточного  року працевлаштовано 40 осіб з числа лікарів різних напрямків, що мали статус безробітного та 55 осіб – сестер медичних та обслуговуючого персоналу.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях за медичними спеціальностями є диференційованим, в залежності від напрямку спеціалізації. Найвища вона у лікаря з ультразвукової діагностики – 30 тис. грн. За ним ідуть лікар-педіатр дільничний – 15 тис. грн. та акушер-гінеколог – 14 тис. грн. Трохи менші зарплати у анестезіолога – 13,2 тис. грн. та терапевта – 12,4 тис. грн. Сестрі медичній операційній (або брату медичному операційному) платитимуть 12,4 тис. грн., сестрі медичній (брату медичному) з функціональної діагностики – 9,8 тис. грн., сестрі медичній (брату медичному) з фізіотерапії – 8,5 тис. грн.

«Медичні працівники – особлива категорія працівників на ринку праці, чия праця завжди буде затребувана, бо здоров’я та життя людей – найвища цінність. Напередодні професійного свята хотів би висловити їм щиру подяку за самовіддану працю. Київський міський центр зайнятості надає громадянам, зокрема, медпрацівникам, послуги з пошуку роботи, профнавчання та профорієнтації, тож наодинці з проблемами ніхто не залишиться», – підкреслив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

  • Найбільша база можливостей
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців

Вам також може сподобатися

Leave a reply