Київ, Онлайн, 2 Рази на Тиждень. Міністерством культури та інформаційної політики України  та команда AcademyOcean запустили соціальний проєкт  “Coaching for Ukraine” — безкоштовні коучинг-сесії та онлайн академію від світових експертів.

“Чудова ініціатива, і я радий, що взяв у ній участь!” — написав Робін Хойл(Робін Хойл (входить до 15 найвпливовіших людей L&D світу), один зі спікерів, у своєму LinkedIn. І щобільше, він закликав своїх колег приєднатися до проєкту.

Найпопулярніші тренери L&D на Udemy та Linkedin Learning, спікери TED, представники McDonald’s та відомі лідери сфери навчання та розвитку щотижня виступають на тему того, як управляти командою під час кризи, навчати та адаптувати працівників до змін: це Тод Дьюет, Дональд Тейлор, Трен Лен, Найджел Пейн, Дон Фін, Робін Хойл тощо.

Хто може навчатись?

HR та L&D спеціалісти;
Усі, хто має справу зі створенням, імплементуванням корпоративної та навчальної культури у компаніях.

Наступна безкоштовна коучинг сесія на тему «Як запровадити соціальне та цифрове навчання» з Мішель Паррі-Слейтер — L&D директор, експерт із перспективного навчання та розвитку, яка відбудеться 07 вересня 2022 р., Online, 19:00 (Київ). Попереду ще щонайменше 10 виступів міжнародних експертів.

Як приєднатись?
Команда AcademyOcean створила Навчальну Академію для учасників проєкту. Кожен учасник отримує доступ до власного кабінету з записами усіх коучинг-сесій, розклад майбутніх виступів, підсумком лекцій українською мовою, а також з додатковими корисними матеріалами та ресурсами.

Приєднатися можна  за посиланням.

You may also like

Освіта

В Українській соціальній академії відкривається 8-й набір учасників на навчальну акселераційну програму для соціальних стартапів, діючих соціальних підприємств і мікро- та малих підприємств

У цей непростий час важливо підтримувати ініціативи, що спрямовані на вирішеннясоціальних проблем мешканців територіальних громад. ...

Comments are closed.