Репутація важлива. Стабільність репутації — ще важливіша! Компанія Carlsberg Ukraine взяла нагороду в VII Всеукраїнському рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» в номінації «Репутаційна стабільність».

Відбір номінантів здійснювався серед лідерів у профільних галузях. Бралися до уваги інтенсивність і якість згадування у ЗМІ. Журі рейтингу складалося зі 149 авторитетних медіаекспертів та аналітиків. Саме вони й визначили переможців у 45 номінаціях, що змогли побудувати найкращі системи репутаційного менеджменту в нелегкий пандемійний рік.

«Ми створили Рейтинг якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» в тому числі для того, щоб задати нову планку галузі. Ми раді, що в нашій країні ефективно діють такі компанії, як Carlsberg Ukraine. Їх наполеглива системна робота, щоденна відбудова глобального бренду, найвищі стандарти комунікації дають приклад нашому ринку і слугують потужною мотивацію для всіх професіоналів» — розповіла Олена Дерев’янко, голова оргкомітету рейтингу, віцепрезидентка Української PR-ліги і докторка економічних наук.

На думку організаторів рейтингу, тріумф Carlsberg Ukraine є системним і ґрунтовним. Серед головних критеріїв успіху — активна й ефективна PR-служба, яка працює послідовно і завжди відкрита до діалогу. Компанія має яскравих і компетентних спікерів з-поміж керівництва, що переконливо та доцільно транслюють цінності корпорації і відверто дискутують в інформаційному полі. Особливо відзначається якість продукту, яку цінують українці. Адже на заводах Carlsberg Ukraine варять, можливо, найкраще пиво у світі.

«Перше, що характеризує компанію, — це, звичайно, її репутація. Її важливість і цінність розуміє вже майже кожен гравець ринку. Тому я просто хочу подякувати своїй команді, яка, попри дуже нестандартний для всіх нас рік, змогла швидко адаптуватися та утримати репутацію компанії на високому рівні», — відзначає Олена Бабикіна, старша менеджерка з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.

Досягнення найбільш помітні в категорії безалкогольних і слабоалкогольних напоїв. Carlsberg Ukraine беззастережно посів першу сходинку десятки найкращих, залишивши позаду як всесвітньо відомі міжнародні корпорації, так і помітних локальних гравців.

Рейтинг якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» заснований 2015 року та має на меті висловити суспільне визнання компаніям, які досягли високих і відчутних результатів у цій сфері.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply