Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії принаймні для працівників соціально важливих професій.

«Ми впевнені, що після перемоги накопичувальна пенсія має бути у кожного Захисника та Захисниці України, у кожного добровольця територіальної оборони, поліцейського, рятувальника ДСНС, лікаря, вчителя, соціального працівника. Ми закликаємо до того, щоб будь-який план відновлення України містив впровадження накопичувальних пенсій для цих людей, яке можна запустити невідкладно, без прийняття додаткових законів, на базі чинного законодавства про добровільні пенсійні накопичення. 

Ці кошти, з одного боку, будуть додатковим соціальним захистом та частиною подяки від суспільства тим людям, які стали незламним щитом, захищаючи українців від ворога та руйнівного впливу війни. Одночасно вони стануть інвестиціями, які працюватимуть на відновлення економіки України», – зазначила Голова Ради УААПФ Олена Сотскова.

В умовах воєнного стану недержавні пенсійні фонди зберігають накопичення людей, продовжують виплачувати своєчасно та в повному обсязі накопичувальні пенсії учасникам, перевели обслуговування в он-лайн режим, щоб люди могли вирішити всі свої питання дистанційно та не наражатись завий раз на небезпеку.

Індикатором довіри до системи також є те, що люди продовжують здійснювати внески до недержавних пенсійних фондів, а отже вірять в своє  пенсійне майбутнє в Україні і будують його просто зараз.

Адміністратори фондів запровадили додаткові заходи захисту персональних даних людей та інформації про їхні пенсійні накопичення, здійснюють щоденне резервне копіювання баз даних та надійно зберігають їх з використанням хмарних серверів.

Компанії з управління активами інвестують пенсійні накопичення під час воєнного часу переважно у військові облігації України тим самим підтримуючи державу та наближаючи перемогу. Детально з листом УААПФ та викладеними у ньому пропозиціями можна ознайомитись за посиланням

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.

УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...

Comments are closed.