Bocuse d’Or Ukraine спільно з Tork, брендом компанії Essity, допомагають кухарям досягати високих результатів в кулінарії і формувати позитивний імідж української гастрономії в світі.

Bocuse d’Or – це престижний чемпіонат світу з кулінарії, який об’єднує фіналістів з різних країн для того, щоб визначити найбільш талановитих кухарів зі своїми оригінальними особливостями гастрономічного мистецтва. Фінал конкурсу проходить раз на два роки. За цей час кухарі беруть участь в національних, відбіркових і континентальних етапах, переможці яких їдуть представляти свою країну на світовій арені.

Конкурс є одним з наймасштабніших в історії: 70 країн-учасників, 4 континентальних відбіркові тури, всього 24 фіналіста, які продемонструють свої кулінарні навички в Ліоні, у Франції.

Щоб отримати головну нагороду, спочатку потрібно подолати національні відбіркові тури. 22-23 червня вперше був проведений Відбірковий тур гастрономічного конкурсу Bocuse d’or Ukraine, якиї став наймасштабнішею професійної подією в сфері HoReCa в Україні. У жовтні відбудеться Національний відбір з метою вибору шеф-кухаря, який отримає можливість показати свій талант усьому світі.

За два насичених дня 36 команд з усіх куточків України приготували 72 м’ясних і рибних страви для українських та іноземних членів журі, одним з яких став знаменитий шеф-кухар Юрій Ковриженко, який є бренд- амбасадором Tork та членом журі конкурсу Bocuse d’or Ukraine.

Досвідчені кухарі знають, що робота з м’ясом і рибою вимагає великих зусиль і підвищеної уваги до гігієни в процесі приготування страв. Саме тому одним з ключових критеріїв оцінки роботи конкурсантів крім якості страви є гігієна робочого місця.

Ставши генеральним партнером конкурсу, бренд Tork запропонував сучасні рішення для забезпечення гігієни на робочих місцях учасників і журі. При роботі з продуктами та прибирання робочих поверхонь кухаря користувалися диспенсерами для паперових рушників Tork ReflexТМ. Протирання жирних поверхонь, таких як гриль або деко, виконувалася за допомогою нетканих матеріалів Tork. А журі були запропоновані спеціальні диспенсери для столу Tork Xpressnap®, щоб забезпечити постійний доступ до серветок для забезпечення гігієни рук.

 «Пишаюся тим, що був частиною команди журі на Bocuse d’Or Ukraine. Щиро вітаю фіналістів! Також хочу висловити подяку бренду Tork, який допоміг забезпечити гігієну на високому професіональному рівні протягом цих непростих і хвилюючих днів», наголошує Юрій Ковриженко, член журі Bocuse d’Or Ukraine і бренд-амбасадор Tork.

Співпраця з експертами індустрії і участь в таких значущих міжнародних проектах як Bocuse d’Or дозволяє підвищити гігієнічну грамотність в індустрії HoReCa і допомагає кухарям ставати справжніми професіоналами.

«Ми прагнемо підтримувати талановитих людей в HoReCa, і Bocuse d’Or Ukraine це відмінна можливість для Tork допомогти кухарям оптимізувати процес приготування їжі і дотримуватися гігієни на робочому місці, йти до перемоги і бути впевненими в собі і тих матеріалах, з якими вони працюють», – говорить Максим Барков, комерційний директор професійного асортименту Tork компанії Essity.

Про торгову марку Tork®

Торгова марка Tork пропонує професійну гігієнічну продукцію і послуги своїм клієнтам, серед яких — ресторани, заклади охорони здоров’я та освіти, офіси і промислові підприємства. Асортимент продукції включає диспенсери, паперові рушники, туалетний папір, мило, серветки, а також матеріали для протирання та очищення для професійних кухонь і промислових об’єктів. Завдяки своїм знанням в області гігієни, а також функціональному дизайну та екологічності продукції ТМ Tork змогла стати одним з важливих гравців ринку. Tork — міжнародна марка Essity та надійний діловий партнер для клієнтів в 80 країнах. Щоб бути в курсі останніх новин і новинок від Tork, відвідайте сайт: www.tork.ua

Про компанію Essity в Україні

Компанія «ЕССІТІ Україна» (Essity Ukraine LLC) – уповноважений представник міжнародної компанії Essity, на території України працює з 1997 року і представляє продукцію п’яти торгових марок: Libero, Libresse, Tena, Zewa і Tork.

В українському підрозділі компанії працюють близько 75 співробітників.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті: www.essity.com

You may also like

Leave a reply