Bosch зігріє жителів міста Горішні Плавні

Bosch зігріє жителів міста Горішні Плавні

Сучасна енергоефективна котельня на базі трьох водогрійних котлів Bosch Unimat UT-HZпотужністю близько 100 МВт буде забезпечувати теплом та гарячою водою близько 40 тисяч мешканців м. Горішні Плавні

У середині жовтня компанією Bosch було реалізовано поставку двох жаротрубно-димогарних триходових водогрійних котлів Bosch Unimat UT-HZ, потужністю 30 МВт кожний, із заводу м. Гунценхаузен (Німеччина) до м. Горішні Плавні (Полтавська область). Враховуючи габарити обладнання: маса одного котла близько 82 т, а висота близько 4,6 м, та неможливість виконання доставки автомобільними шляхами Європи, було здійснено мультимодальне перевезення із залученням автомобільного, річкового та морського транспорту. Крім того, для безпечного перевезення та розвантаження котлів були виконані додаткові інженерні розрахунки, залучена спеціальна техніка та здійснено облаштування місця вивантаження.

Перший етап проєкту реконструкції центральної міської котельної, що був реалізований у 2017 році та включав проєктування та поставку одного котлоагрегату, був профінансований за рахунок міського бюджету Горішніх Плавнів.  Для реалізації другого етапу (поставки ще двох котлоагрегатів, разом з виконанням монтажних і пуско-налагоджувальних робіт) було підписано кредитну угоду між КП «Теплоенерго» та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).  За угодою НЕФКО було відкрито кредитну лінію на суму 5 млн євро, ще 1,5 млн євро було отримано за грантом Фонду Східного партнерства у сфері енергоефективності та екології.

Енергоефективна котельня загальною потужністю 100 МВт забезпечуватиме теплопостачання та гаряче водопостачання для мешканців близько 180 багатоквартирних будинків. Завдяки  конструкції котлів, встановленню економайзерів, оснащенню системою автоматизації очікується відчутна економія енергоресурсів, у порівнянні зі старою котельнею.

«Поставка котлів для м. Горішні Плавні є наймасштабнішим індустріальним проєктом Bosch з теплопостачання в Україні. Його унікальність полягає не лише в тому, що наша техніка відтепер забезпечуватиме тепло у оселях майже всього міста, а й дозволить значно економити місцевий бюджет», – коментує Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош Лтд» Віталій Бульда.

Bosch в Україні

Група компаній Bosch представлена на українському ринку з 1993 року і є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, електроінструментів, систем безпеки, термотехніки, а також промислової і побутової техніки. Обіг Bosch у 2018 фінансовому році досяг 90 млн євро, збільшившись у порівнянні з 2017 фінансовим роком на 19%. Чисельність персоналу компанії складає 406 чоловік (за даними на 31 грудня 2018 р.). У Львівській області розташований завод із відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування та ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито перший навчальний центр Bosch. У 2012-2013 рр. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені навчальні центри «Академії Bosch».

Bosch в світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 410 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня

2018 р.) У 2018 році обіг компанії склав 78,5млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться по чотирьом бізнес-напрямкам: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. Bosch, лідер в області Інтернету речей, пропонує інноваційні рішення для розумного будинку, розумного міста, автомобілів з Інтернет-підключенням і промисловості 4.0. Компанія використовує свій досвід і знання в сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень. Стратегічною метою Групи компаній Bosch є створення інноваційних продуктів і послуг в сфері Інтернету речей для поліпшення рівня життя у всьому світі. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей і надихаючих рішень, розроблених для життя. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 460 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування, інженерами, виробничими майданчиками, а також розгалужену мережу продажів компанія Bosch представлена майже в кожній країні світу. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 68 700 Співробітників приблизно в 130 містах по всьому світу.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com або https://www.facebook.com/BoschUA/

Оставить комментарий