• Використання «підключених» рішень підвищує безпеку, зручність та ефективність лікарень
  • Користування «підключеними» сервісами йде на користь операторам, персоналу та пацієнтам

Запобігання викраденню дорогого медичного обладнання, припинення несанкціонованого доступу неуповноважених осіб до закритих зон та інформування співробітників відділення невідкладної допомоги про прибуття рятувальних гелікоптерів. За допомогою спеціальних підключених камер, відеотехніки та інших засобів, речі, що раніше були неможливими у лікарнях або були можливими як нецифрові рішення, тепер – звичайна справа завдяки досягненням Bosch у сфері Інтернету речей (IoT).  Згідно з даними страхових компаній, крадіжка ендоскопічних пристроїв призводить до мільйонних збитків для операторів лікарень по всій Європі.  Відеотехніка на базі сенсорів, розташованих в коридорах та на вході і виході, може надати важливі докази для притягнення злочинців до відповідальності. Розумне керування освітленням, «підключені» датчики руху на дверях та вікнах, а також системи сигналізації несанкціонованого доступу відлякують грабіжників, запобігають крадіжці і, таким чином, заощаджують значні кошти операторів. «Інтернет речей, нарешті, дійшов до лікарень», – заявив на прес-конференції д-р Штефан Хартунг, член правління, відповідальний за бізнес-сектор Bosch «Енергетика та будівельні технології».

Bosch: постачальник послуг для «розумних» лікарень

Лікарні знаходяться під величезним тиском.  Вони повинні налагоджено функціонувати 24 години на добу, 365 днів на рік.  Незважаючи на постійне скорочення витрат, лікарі та медичні сестри мають піклуватися про пацієнтів.  Окрім того, люди та цінне обладнання також мають бути захищеними, а технічна інфраструктура – оптимально організованою.  Завдяки «розумним» рішенням в лікарнях Bosch полегшує адміністративну та технічну складову обов’язків операторів та персоналу лікарень. Пацієнти також користуються новими «підключеними» послугами у своїх лікарняних палатах, такими як інтерактивні інформаційно-розважальні системи.

«Підключений» центр управління в університетській лікарні в Мюнхені

В одному з найбільших медичних центрів Німеччини, лікарні Rechts der Isar в Мюнхені, «підключений» центр управління забезпечує оптимальний аналіз процесів, пов’язаних з безпекою лікарні. Таким чином, співробітники можуть контролювати ворота, домофони та встановлені відеокамери. Чотири монітори з кількома зображеннями дають змогу контролювати 34 лікарняні відділення та клініки. Також система використовується для контролю безпеки точок доступу. Окрім того, підключені камери та монітори реєструють посадку рятувальних гелікоптерів, повідомляють про їх прибуття та інформують безпосередньо співробітників відділення невідкладної допомоги. Щоб забезпечити можливість виконання цих нових функцій, компанія Bosch додала Інтернет-засоби до існуючих нецифрових камер спостереження та об’єднала їх у мережу для створення єдиної системи. Це дозволило заощадити витрати на придбання більше 70 камер, скоротити експлуатаційні витрати медичного закладу та послабити навантаження на працівників.

Climatec: постійний партнер у США

У Північній Америці Climatec, дочірня компанія Bosch, є постійним партнером організації Banner Health.  Маючи 29 медичних закладів у семи Штатах, Banner Health є одним з найбільших неприбуткових постачальників медичних послуг у США.  Для Climatec Bosch планує, розробляє та інтегрує рішення стосовно нових і модернізованих лікарень.  На базі 15 медичних закладів, керованих компанією Banner Health, Bosch забезпечує автоматизацію будівель, кондиціювання повітря та обладнання для виявлення пожежі, а також надає інформаційно-розважальні системи для пацієнтів.

Внутрішнє розміщення може врятувати життя

Разом з іншими партнерами Bosch націлена на розробку додаткових послуг для лікарняного сектору на базі технології Інтернету речей (IoT). У надзвичайних ситуаціях «розумні» рішення дозволяють, наприклад, терміново знайти необхідне медичне обладнання і транспортувати його в певні відділення лікарні.   Внутрішнє розміщення полягає в оснащенні необхідного медичного обладнання або інших об’єктів датчиками. При використанні технологій сенсори передають інформацію про розташування або стан обладнання (наприклад, про стан акумулятора) у реальному часі через внутрішню мережу або хмару до лікарів та медичних працівників середньої ланки.  Такі рішення прискорюють процеси в лікарнях і навіть можуть врятувати життя – адже у надзвичайних ситуаціях важлива кожна секунда.

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У 2016 році приблизно 390 000 співробітників (дані на 31 грудня 2016) забезпечили продаж на суму понад 73,1 млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться за чотирма бізнес-напрямками: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 440 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування компанія Bosch представлена майже в 150 країнах. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 59 000 працівників майже у 120 містах по всьому світу. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці інноваційних технологій з широким спектром можливостей і надихаючих рішень, розроблених для життя.

Компанія була заснована в Штутгарті у 1886 р. Робертом Бошем (1861-1942) як «Майстерня точної механіки і електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. Дев’яносто два відсотки акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом голосуючих акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах:
www.bosch.ua
www.bosch.com
www.bosch-press.com

You may also like

Leave a reply