Bosch спонсорує кращу команду з перегонів на вантажівках і поставляє команді широкий спектр запчастин для гоночних вантажівок – від системи впорскування до щіток склоочисників.

  • У травні 2021 року розпочався новий сезон реальних перегонів ETRC;
  • 10 років спортивного успіху: Bosch виступає спонсором команди Hahn Racing з 2011 року;
  • Комплексне технологічне рішення від Bosch для гоночних вантажівок Hahn Racing.

European Truck Racing Championship – одні з найпрестижніших європейських перегонів у класі вантажівок. Чемпіонат проводиться з 1985 року та збирає кращих гонщиків континенту. Після кількох так званих «Digital ETRC Racing Challenges», тобто цифрових перегонів, у травні 2021 року розпочався новий, реальний сезон ETRC 2021.

Bosch і Hahn Racing – 10 років спортивного успіху

Компанія Bosch уже десятий рік виступає спонсором команди Hahn Racing – однієї з найуспішніших команд чемпіонату. За час співпраці з Bosch пілот команди Йохен Ган завоював шість чемпіонських титулів на континентальній першості та зайняв почесне місце в залі слави вантажного автоспорту.

Комплексне технологічне рішення від Bosch

З 2011 року Bosch постачає команді Hahn Racing широкий спектр запчастин для їх гоночних вантажівок – від системи впорскування до щіток склоочисників. На перегонах на вантажних автомобілях технології Bosch проходять випробування у найскладніших умовах.

«Bosch – це технології для справжніх професіоналів. Ми знаємо, що можна покластися на їх якість, а в нашому виді спорту, в якому провідну роль відіграють технології, це дуже важливо» — коментує багаторазовий чемпіон The European Truck Racing Championship Йохен Ган.

У всіх автомобілях команди Hahn Racing її інженери застосовують комплектуючі Bosch. Зокрема, цьогоріч на вантажівці команди Hahn Racing встановлені:

  • Система впорскування дизельного пального з форсунками та блоком керування Bosch EDC7U, що дозволяє розігнати 5,3-тонний болід з 60 до 160 км / год всього за 6 секунд!
  • Акумулятор Bosch TE з технологією EFB і PowerFrame® допомагає стартеру запустити 1100-сильний мотор.
  • Генератор і приводні ремені Bosch гарантують найвищу продуктивність в екстремальних умовах.
  • Паливні та мастильні фільтри захищають систему впорскування та двигун у складних умовах перегонів.
  • Датчики колінчастого та розподільчого валу, датчик тиску на впускному трубопроводі забезпечують точні вимірювання на швидкостях до 160 км / год (максимальна швидкість у перегонах обмежена з міркувань безпеки).
  • Реле Bosch надійно перемикають високі струми, а запобіжники захищають кабелі та пристрої від перевантажень.
  • Щітки склоочисників Bosch Aerotwin для ефективного очищення під час найскладніших дощових перегонів.

Компанія Bosch є одним з провідних виробників запчастин та комплектуючих для комерційного транспорту у світі. Перемоги команд, які використовують техніку компанії Bosсh, вкотре підтверджують якість і надійність її продукції.

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних продуктів та послуг, що надихають. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх і регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply